
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Breezer Pink Grapefruit · Spar275 ml10,00 kr36,36 kr/liter
- Breezer m. pink grapefrugt · Bilka0.28 l18,00 kr64,29 kr/liter
- Breezer m. pink grapefrugt · Føtex0.28 l18,00 kr64,29 kr/liter
- Breezer Pink Grapefruit · MENY275 ml19,95 kr72,55 kr/liter
- Breezer Pink Grapefruit · Min Købmand275 ml19,95 kr72,55 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COOP SWEETER THAN YOUR EX SPORT 25 CL 4% · Kvickly25 cl8,00 kr32,00 kr/liter
- COOP ENJOY BEFORE FLOOR LEMON 25 CL 4% · Kvickly25 cl8,00 kr32,00 kr/liter
- COOP SWEETER THAN YOUR EX SPORT 25 CL 4% · SuperBrugsen25 cl8,00 kr32,00 kr/liter
- COOP ENJOY BEFORE FLOOR LEMON 25 CL 4% · SuperBrugsen25 cl8,00 kr32,00 kr/liter
- SOMERSBY APPLE 33 CL DS 4,5% · Brugsen33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- SOMERSBY APPLE 33 CL DS 4,5% · 365discount33 cl13,00 kr39,39 kr/liter
- SOMERSBY CIDER 4,5% · REMA 100033 cl14,50 kr43,94 kr/liter
- SHAKER Sport Pink (4%) · Nemlig0.275 l15,08 kr54,84 kr/liter
- Royal Club Gin & Grapefruit · Nemlig0.33 l15,95 kr48,33 kr/liter
- Cider m. æble · Bilka0.33 l16,50 kr50,00 kr/liter
- Cider m. æble · Føtex0.33 l16,50 kr50,00 kr/liter
- Cider m. rød appelsin · Bilka0.33 l18,00 kr54,55 kr/liter
- Cider m. rød appelsin · Føtex0.33 l18,00 kr54,55 kr/liter
- Cider m. hindbær- og limesmag · Bilka0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Cider m. brombær · Bilka0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Cider m. hyldeblomst og lime · Bilka0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Cider m. hindbær- og limesmag · Føtex0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Cider m. brombær · Føtex0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Cider m. hyldeblomst og lime · Føtex0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Shaker Sport Blue 4,0% · Min Købmand275 ml19,95 kr72,55 kr/liter
- Shaker Sport Blue 4,0% · Spar275 ml19,95 kr72,55 kr/liter
- Cider m. æble · Bilka0.5 l22,95 kr45,90 kr/liter
- Cider m. æble · Føtex0.5 l22,95 kr45,90 kr/liter
- Cider m. æblesmag · Bilka0.5 l25,95 kr51,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Breezer Pink Grapefruit hos MENY koster 19.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 159 dage. Gennemsnitsprisen for Breezer Pink Grapefruit hos MENY er 15.60 kr og varierer fra 8.00 kr til 19.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 159 dage har Goma registreret prisdata for Breezer Pink Grapefruit hos MENY i 128 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 81% af tiden. Ud af de 128 prisregistreringer har Breezer Pink Grapefruit været markeret som tilbud 55 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 43% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 159 dage kan vi se følgende mønstre: Breezer Pink Grapefruit har været på tilbud hos MENY i april, maj, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Der går typisk 13 dage mellem hver tilbudsperiode. Breezer Pink Grapefruit er ofte på tilbud (43% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 15 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.