
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi264 kJFedt0 gSukker9,9 gProtein0 g
| Energi | 264 kJ |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 9,9 g |
| - heraf sukkerarter | 9,9 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, sukker, vodka, kuldioxid, syre (E330), naturlige aromaer, surhedsregulerende middel (E331), koffein, antioxidant (E300), farvestof (E133)
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Shaker Sport Blue 4,0% · Min Købmand275 ml19,95 kr72,55 kr/liter
- Shaker Sport Blue 4,0% · Spar275 ml19,95 kr72,55 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COOP SWEETER THAN YOUR EX SPORT 25 CL 4% · Kvickly25 cl8,00 kr32,00 kr/liter
- COOP ENJOY BEFORE FLOOR LEMON 25 CL 4% · Kvickly25 cl8,00 kr32,00 kr/liter
- COOP SWEETER THAN YOUR EX SPORT 25 CL 4% · SuperBrugsen25 cl8,00 kr32,00 kr/liter
- COOP ENJOY BEFORE FLOOR LEMON 25 CL 4% · SuperBrugsen25 cl8,00 kr32,00 kr/liter
- SOMERSBY APPLE 33 CL DS 4,5% · Brugsen33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- SOMERSBY CIDER 4,5% · REMA 100033 cl14,50 kr43,94 kr/liter
- SHAKER Sport Pink (4%) · Nemlig0.275 l15,08 kr54,84 kr/liter
- Royal Club Gin & Grapefruit · Nemlig0.33 l15,95 kr48,33 kr/liter
- Cider m. æble · Bilka0.33 l16,50 kr50,00 kr/liter
- Cider m. æble · Føtex0.33 l16,50 kr50,00 kr/liter
- Cider m. æble · Netto0.33 l16,50 kr50,00 kr/liter
- Breezer m. pink grapefrugt · Bilka0.28 l18,00 kr64,29 kr/liter
- Cider m. rød appelsin · Bilka0.33 l18,00 kr54,55 kr/liter
- Breezer m. pink grapefrugt · Føtex0.28 l18,00 kr64,29 kr/liter
- Cider m. rød appelsin · Føtex0.33 l18,00 kr54,55 kr/liter
- Cider m. hindbær- og limesmag · Bilka0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Cider m. brombær · Bilka0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Cider m. hyldeblomst og lime · Bilka0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Cider m. hindbær- og limesmag · Føtex0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Cider m. brombær · Føtex0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Cider m. hyldeblomst og lime · Føtex0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Breezer Pink Grapefruit · Spar275 ml18,95 kr68,91 kr/liter
- Breezer Pink Grapefruit · MENY275 ml19,95 kr72,55 kr/liter
- Breezer Pink Grapefruit · Min Købmand275 ml19,95 kr72,55 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Shaker Sport Blue 4,0% hos Min Købmand koster 19.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 14. august 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 49 dage. Gennemsnitsprisen for Shaker Sport Blue 4,0% hos Min Købmand er 16.06 kr og varierer fra 10.00 kr til 19.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 49 dage har Goma registreret prisdata for Shaker Sport Blue 4,0% hos Min Købmand i 49 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 49 prisregistreringer har Shaker Sport Blue 4,0% været markeret som tilbud 23 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 47% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 49 dage kan vi se følgende mønstre: Shaker Sport Blue 4,0% har været på tilbud hos Min Købmand i august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 8 dage mellem hver tilbudsperiode. Shaker Sport Blue 4,0% er ofte på tilbud (47% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 15 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.