
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- ØKO IRMA FOCACCIA 285 G · Kvickly285 g29,00 kr101,75 kr/kg
- ØKO IRMA FOCACCIA 285 G · SuperBrugsen285 g29,00 kr101,75 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Focaccie m. skinke og ost · Netto1 stk12,00 kr12,00 kr/stk
- FOCACCIA · REMA 1000300 g16,00 kr53,33 kr/kg
- Focaccia m. oliven · Bilka280 g18,00 kr64,29 kr/kg
- Surdejs focaccia · Netto250 g19,95 kr79,80 kr/kg
- Focaccia m. rosmarin og havsalt · Bilka450 g20,00 kr44,44 kr/kg
- Focaccia m. rosmarin og havsalt · Føtex450 g20,00 kr44,44 kr/kg
- Bakersfield focaccia havsalt/rosmar 280g · Netto280 g20,25 kr72,32 kr/kg
- Bakersfield focaccia m. oliven 280g · Netto280 g20,25 kr72,32 kr/kg
- Focaccine m. rosmarin · Nemlig200 g21,25 kr106,25 kr/kg
- Focaccine m. olivenolie · Nemlig200 g21,25 kr106,25 kr/kg
- Focaccia m. oliven · Føtex280 g21,95 kr78,39 kr/kg
- Surdejs focaccia · Bilka250 g25,25 kr101,00 kr/kg
- Focaccia øko · Bilka500 g25,95 kr51,90 kr/kg
- Surdejs focaccia · Føtex250 g26,25 kr105,00 kr/kg
- Focaccia øko. · Nemlig500 g27,25 kr54,50 kr/kg
- Focaccia gourmet m. oliven, Deli Drengene · Wolt Market100 g31,50 kr315,00 kr/kg
- Mini foccacia · Nemlig180 g31,84 kr176,89 kr/kg
- Focaccia glutenfri · Bilka170 g34,95 kr205,59 kr/kg
- Focaccia glutenfri · Føtex170 g34,95 kr205,59 kr/kg
- Gestus Focaccia Kyl.Urter · MENY235 g34,95 kr148,72 kr/kg
- Focaccia øko. · Nemlig285 g34,95 kr122,63 kr/kg
- Il F. Focaccia Øko · MENY285 stk39,95 kr0,14 kr/stk
- Focaccia · Nemlig400 g40,00 kr100,00 kr/kg
- Focacciabrød · Nemlig340 g47,25 kr138,97 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
ØKO IRMA FOCACCIA 285 G hos Kvickly koster 29.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 9. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 15 dage. Gennemsnitsprisen for ØKO IRMA FOCACCIA 285 G hos Kvickly er 29.00 kr og varierer fra 29.00 kr til 29.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 15 dage har Goma registreret prisdata for ØKO IRMA FOCACCIA 285 G hos Kvickly i 2 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 13% af tiden. Ud af de 2 prisregistreringer har ØKO IRMA FOCACCIA 285 G været markeret som tilbud 2 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 15 dage kan vi se følgende mønstre: ØKO IRMA FOCACCIA 285 G har været på tilbud hos Kvickly i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 16 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 20 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). ØKO IRMA FOCACCIA 285 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.