
Løvbjerg
Danæg
Danæg Skrabeæg M/L 15 St
15 pcs
Tilbuddet udløber i morgen
2,00 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Danæg Skrabeæg M/L 15 St · Løvbjerg15 pcs29,99 kr2,00 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Skrabeæg L/XL · Bilka4 stk15,95 kr3,99 kr/stk
- Barkholt Skrabeæg M/L · MENY6 stk18,00 kr3,00 kr/stk
- Skrabeæg 10 stk. M/L, Gestus · Wolt Market10 stk22,00 kr2,20 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Netto8 stk24,00 kr3,00 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Bilka6 stk27,15 kr4,52 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Føtex6 stk27,15 kr4,52 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Netto6 stk27,15 kr4,52 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Bilka8 stk29,55 kr3,69 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Føtex8 stk29,55 kr3,69 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Netto8 stk29,55 kr3,69 kr/stk
- SKRABEÆG · REMA 100010 stk31,95 kr3,20 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Bilka10 stk31,95 kr3,20 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Føtex10 stk31,95 kr3,20 kr/stk
- Gestus Skrabeæg M/L · MENY10 stk31,95 kr3,20 kr/stk
- Gestus Skrabeæg M/L · Min Købmand10 stk31,95 kr3,20 kr/stk
- Skrabeæg str. M/L · Nemlig10 stk31,95 kr3,20 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Netto10 stk31,95 kr3,20 kr/stk
- Skrabe Æg 10 Stk · Spar10 stk31,95 kr3,20 kr/stk
- LIVSKRAFT SKRABEÆG · REMA 10008 stk34,55 kr4,32 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Bilka8 stk34,55 kr4,32 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Føtex8 stk36,95 kr4,62 kr/stk
- SKRABEÆG · REMA 100015 stk45,25 kr3,02 kr/stk
- Skrabeæg S/M · Bilka15 stk45,25 kr3,02 kr/stk
- Skrabeæg S/M · Føtex15 stk45,25 kr3,02 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Danæg Skrabeæg M/L 15 St hos Løvbjerg koster 29.99 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 25. september 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (30. september), hvilket dækker over en periode på 6 dage. Gennemsnitsprisen for Danæg Skrabeæg M/L 15 St hos Løvbjerg er 29.99 kr og varierer fra 29.99 kr til 29.99 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 6 dage har Goma registreret prisdata for Danæg Skrabeæg M/L 15 St hos Løvbjerg i 6 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 6 prisregistreringer har Danæg Skrabeæg M/L 15 St været markeret som tilbud 6 dage hos Løvbjerg, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 6 dage kan vi se følgende mønstre: Danæg Skrabeæg M/L 15 St har været på tilbud hos Løvbjerg i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 1 dag (torsdag). Danæg Skrabeæg M/L 15 St er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.