Wolt Market
Skrabeæg 10 stk. M/L, Gestus
10 stk
Tilbuddet udløber mandag
2,20 kr/stk
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi144 kcalFedt9,9 gSukker0,5 gProtein13 g
| Energi | 601 kJ / 144 kcal |
|---|---|
| Fedt | 9,9 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 2,6 g |
| Kulhydrat | 0,8 g |
| - heraf sukkerarter | 0,5 g |
| Protein | 13 g |
| Salt | 0,4 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 61,7%
- Kulhydrat
- 2,2%
- Protein
- 36%
IngredienserVis mereVis mindre
SKRABEÆG
Allergener
Æg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Skrabeæg 10 stk. M/L, Gestus · Wolt Market10 stk22,00 kr2,20 kr/stk
- SKRABEÆG · REMA 100010 stk31,95 kr3,20 kr/stk
- Gestus Skrabeæg M/L · MENY10 stk31,95 kr3,20 kr/stk
- Gestus Skrabeæg M/L · Min Købmand10 stk31,95 kr3,20 kr/stk
- Skrabe Æg 10 Stk · Spar10 stk31,95 kr3,20 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Skrabeæg L/XL · Bilka4 stk15,95 kr3,99 kr/stk
- Barkholt Skrabeæg M/L · MENY6 stk18,00 kr3,00 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Netto8 stk24,00 kr3,00 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Bilka6 stk27,15 kr4,52 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Føtex6 stk27,15 kr4,52 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Netto6 stk27,15 kr4,52 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Bilka8 stk29,55 kr3,69 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Føtex8 stk29,55 kr3,69 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Netto8 stk29,55 kr3,69 kr/stk
- Danæg Skrabeæg M/L 15 St · Løvbjerg15 pcs29,99 kr2,00 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Bilka10 stk31,95 kr3,20 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Føtex10 stk31,95 kr3,20 kr/stk
- Skrabeæg str. M/L · Nemlig10 stk31,95 kr3,20 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Netto10 stk31,95 kr3,20 kr/stk
- LIVSKRAFT SKRABEÆG · REMA 10008 stk34,55 kr4,32 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Bilka8 stk34,55 kr4,32 kr/stk
- Skrabeæg M/L · Føtex8 stk36,95 kr4,62 kr/stk
- SKRABEÆG · REMA 100015 stk45,25 kr3,02 kr/stk
- Skrabeæg S/M · Bilka15 stk45,25 kr3,02 kr/stk
- Skrabeæg S/M · Føtex15 stk45,25 kr3,02 kr/stk
- Skrabeæg str. M/L · Nemlig15 stk45,25 kr3,02 kr/stk
- Skrabeæg S/M · Netto15 stk45,25 kr3,02 kr/stk
- Skrabeæg L · Bilka20 stk64,25 kr3,21 kr/stk
- Skrabeæg M · Bilka30 stk76,25 kr2,54 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Skrabeæg 10 stk. M/L, Gestus hos Wolt Market koster typisk 31.95 kr, men er lige nu på tilbud til 22.00 kr, hvilket giver en besparelse på 31%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (30. september), hvilket dækker over en periode på 156 dage. Gennemsnitsprisen for Skrabeæg 10 stk. M/L, Gestus hos Wolt Market er 30.61 kr og varierer fra 22.00 kr til 31.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 156 dage har Goma registreret prisdata for Skrabeæg 10 stk. M/L, Gestus hos Wolt Market i 154 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 154 prisregistreringer har Skrabeæg 10 stk. M/L, Gestus været markeret som tilbud 18 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 12% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 156 dage kan vi se følgende mønstre: Skrabeæg 10 stk. M/L, Gestus har været på tilbud hos Wolt Market i maj, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 5 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 2 dage og forventes at slutte om 5 dage (mandag). Der går typisk 44 dage mellem hver tilbudsperiode.