
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi160 kJ
| Energi | 160 kJ |
|---|
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100050 cl15,50 kr31,00 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100050 cl15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic · Netto0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic · Føtex0.5 l17,00 kr34,00 kr/liter
- Tuborg Classic 4,6% · MENY50 cl22,95 kr45,90 kr/liter
- Tuborg Classic · Spar50 cl24,95 kr49,90 kr/liter
- Tuborg Classic 4,6% · Min Købmand26,95 kr
- Tuborg Classic (dåse) · Nemlig3.96 l85,00 kr21,46 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harboe Classic · Bilka0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Harboe Classic · Netto0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Tuborg Classic 4,6% · Min Købmand33 l4,67 kr0,14 kr/liter
- Harboe Classic · Føtex0.33 l4,95 kr15,00 kr/liter
- TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100033 cl6,50 kr19,70 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100033 cl7,00 kr21,21 kr/liter
- Royal Classic · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Føtex0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Netto0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Tuborg Classic · Føtex0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Thy Classic · Føtex0.33 l8,75 kr26,52 kr/liter
- Harboe Classic 33 Cl · Spar33 cl8,95 kr27,12 kr/liter
- Tub. Classic 6-pak Hi-cone · MENY33 cl9,95 kr30,15 kr/liter
- Slts · Min Købmand10,00 kr
- Royal Classic 33 Dåse · MENY33 cl11,95 kr36,21 kr/liter
- Royal Classic · Netto0.568 l12,00 kr21,13 kr/liter
- Tuborg Classic 33 Cl · Spar33 cl15,00 kr45,45 kr/liter
- ØKO SVANEKE CLASSIC 50 CL FL 4,6% · SuperBrugsen50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- Royal Classic · Bilka0.5 l18,25 kr36,50 kr/liter
- Svaneke Classic 4,6% Øko · Spar50 cl20,00 kr40,00 kr/liter
- Royal Classic · Føtex0.5 l21,25 kr42,50 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Tuborg Classic 4,6% hos MENY koster 22.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 459 dage. Gennemsnitsprisen for Tuborg Classic 4,6% hos MENY er 21.77 kr og varierer fra 15.00 kr til 22.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 459 dage har Goma registreret prisdata for Tuborg Classic 4,6% hos MENY i 350 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 76% af tiden. Ud af de 350 prisregistreringer har Tuborg Classic 4,6% været markeret som tilbud 15 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 4% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 459 dage kan vi se følgende mønstre: Tuborg Classic 4,6% har været på tilbud hos MENY i august og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 288 dage mellem hver tilbudsperiode. Tuborg Classic 4,6% er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 50 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.