
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- ROYAL BLANCHE 4,6% · REMA 10001.98 l42,75 kr21,59 kr/liter
- Royal Blanche (dåse) · Nemlig1.98 l42,75 kr21,59 kr/liter
- Royal Blanche 4,6% 6-pak · Wolt Market1.98 l46,95 kr23,71 kr/liter
- Royal Blanche 4,6% 6-pk Ds · Spar198 cl48,00 kr24,24 kr/liter
- Royal Blanche 4,6% 6-pk Ds · Min Købmand49,95 kr
- Royal Blanche 4,6% 6-pk Ds · MENY198 cl55,00 kr27,78 kr/liter
- Royal Blanche (dåse) · Nemlig5.94 l88,00 kr14,81 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- 1866 Blanche · Føtex0.44 l7,00 kr15,91 kr/liter
- ROYAL BLANCHE 4,6% · REMA 100033 cl7,14 kr21,64 kr/liter
- Royal Blanche · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Blanche · Føtex0.33 l7,75 kr23,48 kr/liter
- PERLENBACHER Hvedeøl · Lidl500 ml7,95 kr15,90 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1866 Blanche · Netto0.44 l8,00 kr18,18 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1866 Blanche · Bilka0.44 l9,00 kr20,45 kr/liter
- 1664 5% · REMA 100033 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- 1664 BLANC 33 CL FL 5% · Brugsen33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Blanche · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Blanche · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Blanc · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Bilka0.5 l15,00 kr30,00 kr/liter
- Blanc · Føtex0.33 l15,00 kr45,45 kr/liter
- WEISSBIER 5,4% · REMA 100050 cl15,41 kr30,82 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Føtex0.5 l16,95 kr33,90 kr/liter
- Paulaner Weissbier (dåse) · Nemlig0.5 l17,95 kr35,90 kr/liter
- WEISSBIER 5,3% · REMA 100050 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- Erdinger Weissbier · Bilka0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
- Weissbier Naturtrüb 5,5%, Paulaner · Wolt Market500 ml18,95 kr37,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Royal Blanche 4,6% 6-pk Ds hos MENY koster 55.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 454 dage. Gennemsnitsprisen for Royal Blanche 4,6% 6-pk Ds hos MENY er 47.24 kr og varierer fra 35.00 kr til 55.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 454 dage har Goma registreret prisdata for Royal Blanche 4,6% 6-pk Ds hos MENY i 254 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 56% af tiden. Ud af de 254 prisregistreringer har Royal Blanche 4,6% 6-pk Ds været markeret som tilbud 14 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 6% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 454 dage kan vi se følgende mønstre: Royal Blanche 4,6% 6-pk Ds har været på tilbud hos MENY i juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 29 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 23 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY.