
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Riesling · Bilka150 cl129,00 kr86,00 kr/liter
- Riesling · Føtex150 cl139,00 kr92,67 kr/liter
- Kungfu Girl Riesling · MENY150 cl160,33 kr106,89 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Bree Riesling 25 Cl · MENY25 cl31,95 kr127,80 kr/liter
- DREAM RIESLING MOLDOVA 75 CL 12% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- HANS BAER RIESLING DE 75 CL 11,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Noble House Riesling · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Noble House Riesling Trocken · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Riesling øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Riesling · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- KÖNIGSMOSEL 8,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO RIESLING FEINHERB TYSKLAND 75 CL 11% · Kvickly75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO ÄNGLAMARK RIESLING DE 0,75 L 12 % · Kvickly0.75 l50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO RIESLING FEINHERB TYSKLAND 75 CL 11% · SuperBrugsen75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO ÄNGLAMARK RIESLING DE 0,75 L 12 % · SuperBrugsen0.75 l50,00 kr66,67 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl52,79 kr70,39 kr/liter
- Riesling · Føtex75 cl52,79 kr70,39 kr/liter
- Riesling øko · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Riesling øko · Netto75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- WOW 12% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- VIER JAHRESZEITEN 12,5% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET RIESLING TROCKEN DE 12,5% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Riesling d'Alsace AOC · Lidl75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Riesling Pfalz · Lidl75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET RIESLING TROCKEN DE 12,5% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Bree Riesling · Min Købmand75 cl64,95 kr86,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Kungfu Girl Riesling hos MENY koster 160.33 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 9. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 450 dage. Gennemsnitsprisen for Kungfu Girl Riesling hos MENY er 150.63 kr og varierer fra 129.95 kr til 160.33 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 450 dage har Goma registreret prisdata for Kungfu Girl Riesling hos MENY i 212 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 47% af tiden. Ud af de 212 prisregistreringer har Kungfu Girl Riesling været markeret som tilbud 48 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 23% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 450 dage kan vi se følgende mønstre: Kungfu Girl Riesling har været på tilbud hos MENY i januar, maj, juni, august, september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 11 dage. Der går typisk 48 dage mellem hver tilbudsperiode. Kungfu Girl Riesling er ofte på tilbud (23% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 15 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.