
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Formalet Kaffe 100% Arabica
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- FORMALET KAFFE · REMA 1000400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- FORMALET KAFFE · REMA 1000400 g49,95 kr124,88 kr/kg
- Formalet kaffe · Bilka400 g55,00 kr137,50 kr/kg
- CAFE NOIR · REMA 1000400 g59,00 kr147,50 kr/kg
- Formalet kaffe · Føtex400 g59,00 kr147,50 kr/kg
- Formalet kaffe · Netto400 g65,00 kr162,50 kr/kg
- Café Noir Original · Nemlig400 g79,00 kr197,50 kr/kg
- Cafe Noir Original · MENY400 g91,95 kr229,88 kr/kg
- Cafe Noir Original · Min Købmand400 g95,95 kr239,88 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Summer formalet kaffe · Bilka250 g20,00 kr80,00 kr/kg
- Formalet kaffe mellemristet øko · Føtex400 g31,60 kr79,00 kr/kg
- Specialristet formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Qualita Oro formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Qualita Rossa formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Original formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Mørk formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Morgenkaffe formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Formalet kaffe øko · Føtex300 g35,00 kr116,67 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Netto350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Netto400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Kaffe · Nemlig400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- BKI KAFFE EKSTRA 400 G · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- BLANDING 66 · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- Plk Blanding 66 Grå · Løvbjerg400 g37,99 kr94,98 kr/kg
- BLANDING 66 · 365discount400 g39,00 kr97,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · 365discount400 g39,00 kr97,50 kr/kg
- Formalet kaffe · Bilka400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · MENY400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Netto400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Føtex400 g39,80 kr99,50 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Cafe Noir Original hos Min Købmand koster 95.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 89 dage. Gennemsnitsprisen for Cafe Noir Original hos Min Købmand er 95.58 kr og varierer fra 94.95 kr til 95.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 89 dage har Goma registreret prisdata for Cafe Noir Original hos Min Købmand i 85 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 96% af tiden. Ud af de 85 prisregistreringer har Cafe Noir Original aldrig været markeret som tilbud hos Min Købmand.
Cafe Noir Original kan købes hos Min Købmand til 96 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 207 alternativer tilgængelige på tværs af 15 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.