Min Købmand
Danish Crown
Burgerboost
350 g
Tilbuddet udløber i dag
111,43 kr/kg
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi333 kcalFedt30 gSukker0 gProtein16 g
| Energi | 333 kcal |
|---|---|
| Fedt | 30 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 12 g |
| Kulhydrat | 0,5 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Protein | 16 g |
| Salt | 0,9 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 80,4%
- Kulhydrat
- 0,6%
- Protein
- 19%
IngredienserVis mereVis mindre
Hakket oksebryst 99 %, salt, peber
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Burgerboost · Min Købmand350 g39,00 kr111,43 kr/kg
- BURGERBOOST · REMA 1000350 g39,95 kr114,14 kr/kg
- Burgerboost · Spar350 g46,00 kr131,43 kr/kg
- Bøffer t. burger af oksebryst, Danish Crown · Wolt Market350 g53,50 kr152,86 kr/kg
- Burgerboost · MENY54,95 kr
Lignende varer og andre varianter
- Burger BOOST smoky twist · Nemlig300 g34,95 kr116,50 kr/kg
- Burgerboost · Min Købmand350 g39,00 kr111,43 kr/kg
- (dp) øgo burgerbøffer 250g · Netto0.25 kg39,00 kr156,00 kr/kg
- Burgerbøffer øko · Netto250 g39,00 kr156,00 kr/kg
- Fp Burgerbøffer 8 Stk · Min Købmand400 g39,95 kr99,88 kr/kg
- Burger BOOST · Nemlig350 g39,95 kr114,14 kr/kg
- Bøffer · Netto300 g39,95 kr133,17 kr/kg
- Burgerbøffer · Netto350 g39,95 kr114,14 kr/kg
- Burgerbøffer af ribeye · Bilka0.3 kg42,95 kr143,17 kr/kg
- Burgerbøffer af ribeye · Føtex0.3 kg42,95 kr143,17 kr/kg
- Burgerbøffer · Bilka0.3 kg44,95 kr149,83 kr/kg
- Burgerbøffer · Føtex0.3 kg44,95 kr149,83 kr/kg
- (dp)princip krogmodnet burger 300g · Netto300 g44,95 kr149,83 kr/kg
- Fp Burgerbøffer 8 Stk · Spar400 g44,95 kr112,38 kr/kg
- Burgerbøffer · Bilka350 g45,95 kr131,29 kr/kg
- Burgerbøffer · Føtex350 g45,95 kr131,29 kr/kg
- Burgerbøffer øko. · Nemlig3 stk70,95 kr23,65 kr/stk
- Burgerbøffer Wagyu · Nemlig2 stk79,95 kr39,98 kr/stk
- Burgerbøffer · Bilka0.6 kg89,95 kr149,92 kr/kg
- Burgerbøffer · Føtex0.6 kg89,95 kr149,92 kr/kg
- Hamburgerbøffer øko. · Nemlig4 stk89,95 kr22,49 kr/stk
- Angus okseburger · Nemlig6 stk95,37 kr15,90 kr/stk
- Angus burgerbøffer øko. · Nemlig4 stk154,95 kr38,74 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Burgerboost hos Min Købmand koster typisk 45.00 kr, men er lige nu på tilbud til 39.00 kr, hvilket giver en besparelse på 13%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 25. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 6 dage. Gennemsnitsprisen for Burgerboost hos Min Købmand er 39.00 kr og varierer fra 39.00 kr til 39.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 6 dage har Goma registreret prisdata for Burgerboost hos Min Købmand i 6 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 6 prisregistreringer har Burgerboost været markeret som tilbud 6 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 6 dage kan vi se følgende mønstre: Burgerboost har været på tilbud hos Min Købmand i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Burgerboost er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.