Netto
ØGO
Burgerbøffer øko
250 g
Tilbuddet udløber i morgen
156,00 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Burgerbøffer øko · Netto250 g39,00 kr156,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Burger BOOST smoky twist · Nemlig300 g34,95 kr116,50 kr/kg
- Burgerbøffer · Bilka350 g38,00 kr108,57 kr/kg
- DELUXE Angus burgerbøffer · Lidl454 g39,00 kr85,90 kr/kg
- Beef Quarter Pounder · Lidl454 g39,00 kr85,90 kr/kg
- Burgerboost · Min Købmand350 g39,00 kr111,43 kr/kg
- Burgerboost · Min Købmand350 g39,00 kr111,43 kr/kg
- (dp) øgo burgerbøffer 250g · Netto0.25 kg39,00 kr156,00 kr/kg
- BURGERBOOST · REMA 1000350 g39,95 kr114,14 kr/kg
- Fp Burgerbøffer 8 Stk · Min Købmand400 g39,95 kr99,88 kr/kg
- Burger BOOST · Nemlig350 g39,95 kr114,14 kr/kg
- Bøffer · Netto300 g39,95 kr133,17 kr/kg
- Burgerbøffer af ribeye · Bilka0.3 kg42,95 kr143,17 kr/kg
- Burgerbøffer af ribeye · Føtex0.3 kg42,95 kr143,17 kr/kg
- Burgerbøffer · Bilka0.3 kg44,95 kr149,83 kr/kg
- Burgerbøffer · Føtex0.3 kg44,95 kr149,83 kr/kg
- (dp)princip krogmodnet burger 300g · Netto300 g44,95 kr149,83 kr/kg
- Fp Burgerbøffer 8 Stk · Spar400 g44,95 kr112,38 kr/kg
- Burgerbøffer · Føtex350 g45,95 kr131,29 kr/kg
- Burgerboost · Spar350 g46,00 kr131,43 kr/kg
- Bøffer t. burger af oksebryst, Danish Crown · Wolt Market350 g53,50 kr152,86 kr/kg
- Burgerboost · MENY54,95 kr
- Burgerbøffer øko. · Nemlig3 stk69,95 kr23,32 kr/stk
- Burgerbøffer Wagyu · Nemlig2 stk79,95 kr39,98 kr/stk
- Burgerbøffer · Bilka0.6 kg89,95 kr149,92 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Burgerbøffer øko hos Netto koster typisk 39.95 kr, men er lige nu på tilbud til 39.00 kr, hvilket giver en besparelse på 2%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 516 dage. Gennemsnitsprisen for Burgerbøffer øko hos Netto er 41.90 kr og varierer fra 35.00 kr til 43.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 516 dage har Goma registreret prisdata for Burgerbøffer øko hos Netto i 453 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 88% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Burgerbøffer øko været markeret som tilbud 34 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 9% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 516 dage kan vi se følgende mønstre: Burgerbøffer øko har været på tilbud hos Netto i januar, februar, april, juni, juli, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 1 dag (fredag). Der går typisk 85 dage mellem hver tilbudsperiode.