
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Beef Quarter Pounder · Lidl454 g39,00 kr85,90 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Burger BOOST smoky twist · Nemlig300 g34,95 kr116,50 kr/kg
- Burgerbøffer · Bilka350 g38,00 kr108,57 kr/kg
- DELUXE Angus burgerbøffer · Lidl454 g39,00 kr85,90 kr/kg
- Burgerboost · Min Købmand350 g39,00 kr111,43 kr/kg
- Burgerboost · Min Købmand350 g39,00 kr111,43 kr/kg
- (dp) øgo burgerbøffer 250g · Netto0.25 kg39,00 kr156,00 kr/kg
- Burgerbøffer øko · Netto250 g39,00 kr156,00 kr/kg
- BURGERBOOST · REMA 1000350 g39,95 kr114,14 kr/kg
- Fp Burgerbøffer 8 Stk · Min Købmand400 g39,95 kr99,88 kr/kg
- Burger BOOST · Nemlig350 g39,95 kr114,14 kr/kg
- Bøffer · Netto300 g39,95 kr133,17 kr/kg
- Burgerbøffer af ribeye · Bilka0.3 kg42,95 kr143,17 kr/kg
- Burgerbøffer af ribeye · Føtex0.3 kg42,95 kr143,17 kr/kg
- Burgerbøffer · Bilka0.3 kg44,95 kr149,83 kr/kg
- Burgerbøffer · Føtex0.3 kg44,95 kr149,83 kr/kg
- (dp)princip krogmodnet burger 300g · Netto300 g44,95 kr149,83 kr/kg
- Fp Burgerbøffer 8 Stk · Spar400 g44,95 kr112,38 kr/kg
- Burgerbøffer · Føtex350 g45,95 kr131,29 kr/kg
- Burgerboost · Spar350 g46,00 kr131,43 kr/kg
- Bøffer t. burger af oksebryst, Danish Crown · Wolt Market350 g53,50 kr152,86 kr/kg
- Burgerboost · MENY54,95 kr
- Burgerbøffer øko. · Nemlig3 stk69,95 kr23,32 kr/stk
- Burgerbøffer Wagyu · Nemlig2 stk79,95 kr39,98 kr/stk
- Burgerbøffer · Bilka0.6 kg89,95 kr149,92 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Beef Quarter Pounder hos Lidl koster 39.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 1. oktober 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for Beef Quarter Pounder hos Lidl er 39.00 kr og varierer fra 39.00 kr til 39.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for Beef Quarter Pounder hos Lidl i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har Beef Quarter Pounder været markeret som tilbud 1 dag hos Lidl, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: Beef Quarter Pounder har været på tilbud hos Lidl i oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 1 dag og forventes at slutte om 3 dage (søndag). Beef Quarter Pounder er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.