
Min Købmand
Harboes Bryggeri
Harboe Classic 4,6% 6-pk
198 cl
17,65 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi149 kJ
| Energi | 149 kJ |
|---|
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, BYGMALT, humle.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- HARBOE CLASSIC 6X33 CL DS 4,6% · Brugsen198 cl22,00 kr11,11 kr/liter
- Harboe Classic (dåse) · Nemlig1.98 l27,12 kr13,70 kr/liter
- Harboe Jubilæum Classic 110 · Netto1.98 l27,12 kr13,70 kr/liter
- Harboe Classic 4,6% 6-pk · Spar198 cl29,95 kr15,13 kr/liter
- Harboe Classic 4,6% 6-pk · Min Købmand198 cl34,95 kr17,65 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harboe Classic · Bilka0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Harboe Classic · Netto0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Tuborg Classic 4,6% · Min Købmand33 l4,67 kr0,14 kr/liter
- Harboe Classic · Føtex0.33 l4,95 kr15,00 kr/liter
- Royal Classic · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Føtex0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Netto0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic · Netto0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Tuborg Classic · Føtex0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Thy Classic · Føtex0.33 l8,75 kr26,52 kr/liter
- Harboe Classic 33 Cl · Spar33 cl8,95 kr27,12 kr/liter
- Tub. Classic 6-pak Hi-cone · MENY33 cl9,95 kr30,15 kr/liter
- Slts · Min Købmand10,00 kr
- Royal Classic 33 Dåse · MENY33 cl11,95 kr36,21 kr/liter
- Royal Classic · Netto0.568 l12,00 kr21,13 kr/liter
- Tuborg Classic 33 Cl · Spar33 cl15,00 kr45,45 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic · Netto0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic · Føtex0.5 l17,00 kr34,00 kr/liter
- ØKO SVANEKE CLASSIC 50 CL FL 4,6% · SuperBrugsen50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- Royal Classic · Bilka0.5 l18,25 kr36,50 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Harboe Classic 4,6% 6-pk hos Min Købmand koster 34.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 89 dage. Gennemsnitsprisen for Harboe Classic 4,6% 6-pk hos Min Købmand er 30.19 kr og varierer fra 22.00 kr til 34.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 89 dage har Goma registreret prisdata for Harboe Classic 4,6% 6-pk hos Min Købmand i 91 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 91 prisregistreringer har Harboe Classic 4,6% 6-pk været markeret som tilbud 16 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 18% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 89 dage kan vi se følgende mønstre: Harboe Classic 4,6% 6-pk har været på tilbud hos Min Købmand i juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 43 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 29 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.