Netto
Harboe
Harboe Jubilæum Classic 110
1.98 l
13,70 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi37 kcalFedt0 gSukker0,5 gProtein0,5 g
| Energi | 149 kJ / 37 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 3 g |
| - heraf sukkerarter | 0,5 g |
| Protein | 0,5 g |
| Salt | 0,1 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 85,7%
- Protein
- 14,3%
IngredienserVis mereVis mindre
vand, BYGMALT, BYG, glukosesirup, humle. sukker og antioxidant, (ascorbinsyre)
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- HARBOE CLASSIC 6X33 CL DS 4,6% · Brugsen198 cl22,00 kr11,11 kr/liter
- Harboe Jubilæum Classic 110 · Netto1.98 l27,12 kr13,70 kr/liter
- Harboe Classic (dåse) · Nemlig1.98 l27,12 kr13,70 kr/liter
- Harboe Classic 4,6% 6-pk · Spar198 cl29,95 kr15,13 kr/liter
- Harboe Classic 4,6% 6-pk · Min Købmand198 cl34,95 kr17,65 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harboe Classic · Bilka0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Harboe Classic · Netto0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Tuborg Classic 4,6% · Min Købmand33 l4,67 kr0,14 kr/liter
- Harboe Classic · Føtex0.33 l4,95 kr15,00 kr/liter
- Royal Classic · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Føtex0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Netto0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic · Netto0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Tuborg Classic · Føtex0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Thy Classic · Føtex0.33 l8,75 kr26,52 kr/liter
- Harboe Classic 33 Cl · Spar33 cl8,95 kr27,12 kr/liter
- Tub. Classic 6-pak Hi-cone · MENY33 cl9,95 kr30,15 kr/liter
- Slts · Min Købmand10,00 kr
- Royal Classic 33 Dåse · MENY33 cl11,95 kr36,21 kr/liter
- Royal Classic · Netto0.568 l12,00 kr21,13 kr/liter
- Tuborg Classic 33 Cl · Spar33 cl15,00 kr45,45 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic · Netto0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic · Føtex0.5 l17,00 kr34,00 kr/liter
- ØKO SVANEKE CLASSIC 50 CL FL 4,6% · SuperBrugsen50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- Royal Classic · Bilka0.5 l18,25 kr36,50 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Harboe Jubilæum Classic 110 hos Netto koster 27.12 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. august 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 34 dage. Gennemsnitsprisen for Harboe Jubilæum Classic 110 hos Netto er 27.12 kr og varierer fra 27.12 kr til 27.12 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 34 dage har Goma registreret prisdata for Harboe Jubilæum Classic 110 hos Netto i 24 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 71% af tiden.
Harboe Jubilæum Classic 110 kan købes hos Netto til 27 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 89 alternativer tilgængelige på tværs af 12 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.