
Min Købmand
Carlsberg Denmark
Tuborg Squash
150 cl
Tilbuddet udløber i dag
11,33 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi46 kcalFedt0 gSukker11,3 gProtein0 g
| Energi | 197 kJ / 46 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 11,3 g |
| - heraf sukkerarter | 11,3 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, sukker, appelsinsaft fra koncentrat (5,8%), kuldioxid, syre (citronsyre), konserveringsmiddel (E202), appelsinolier, gulerodssaft, antioxidant (ascorbinsyre), stabilisator (johannesbrødkernemel).
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Appelsinsodavand · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Tuborg Squash · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Appelsinsodavand · Bilka1.5 l19,00 kr12,67 kr/liter
- Tuborg Squash · Spar150 cl20,00 kr13,33 kr/liter
- Tuborg Squash · MENY150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- SQUASH ORANGE · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Squash 0% Sugar · MENY50 cl4,95 kr9,90 kr/liter
- Læskedrik m. fersken-, nektarin- og litchismag sukkerfri · Bilka0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Læskedrik m. fersken-, nektarin- og litchismag sukkerfri · Føtex0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Appelsinsodavand · Føtex0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Appelsinsodavand · Netto0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- SQUASH ORANGE · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- Harboe Squash 0% Sugar · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Appelsinsodavand sukkerfri · Bilka2 l8,50 kr4,25 kr/liter
- Appelsinsodavand sukkerfri · Føtex2 l8,50 kr4,25 kr/liter
- Harbø Squash 0% Sugar · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Squash Orange · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Squash Orange NUL sukker · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Tuborg Squash Fersken Sf · MENY330 ml9,95 kr30,15 kr/liter
- T-SQUASH APPELSIN ORIGINAL 1,5 L PET · 365discount1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Læskedrik m. fersken-, nektarin- og litchismag sukkerfri · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Tuborg Squash · MENY330 g10,00 kr30,30 kr/kg
- Tuborg Squash 33 Cl · Spar33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Harboe Squash 2 L · Spar200 cl10,95 kr5,48 kr/liter
- Tuborg Squash 33 Cl. · Min Købmand33 cl11,00 kr33,33 kr/liter
- Tuborg Squash · Nemlig1.5 l14,00 kr9,33 kr/liter
- Tuborg Squash Fersken sodavand · Nemlig1.5 l14,00 kr9,33 kr/liter
- TUBORG SQUASH · REMA 100050 cl17,00 kr34,00 kr/liter
- Tuborg Squash Fersken Sf · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Tuborg Squash hos Min Købmand koster typisk 21.99 kr, men er lige nu på tilbud til 17.00 kr, hvilket giver en besparelse på 23%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 2. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 152 dage. Gennemsnitsprisen for Tuborg Squash hos Min Købmand er 18.32 kr og varierer fra 10.00 kr til 21.99 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 152 dage har Goma registreret prisdata for Tuborg Squash hos Min Købmand i 155 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 155 prisregistreringer har Tuborg Squash været markeret som tilbud 76 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 49% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 152 dage kan vi se følgende mønstre: Tuborg Squash har været på tilbud hos Min Købmand i maj, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 9 dage mellem hver tilbudsperiode. Tuborg Squash er ofte på tilbud (49% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.