
Min Købmand
Carlsberg Denmark
Tuborg Squash 33 Cl.
33 cl
33,33 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi46 kcalFedt0 gSukker11,3 gProtein0 g
| Energi | 197 kJ / 46 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 11,3 g |
| - heraf sukkerarter | 11,3 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, sukker, appelsinsaft fra koncentrat (5,8%), kuldioxid, syre (citronsyre), konserveringsmiddel (E202), appelsinolier, gulerodssaft, antioxidant (ascorbinsyre), stabilisator (johannesbrødkernemel).
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Appelsinsodavand · Bilka0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Appelsinsodavand · Føtex0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Tuborg Squash · MENY330 g10,00 kr30,30 kr/kg
- Tuborg Squash 33 Cl. · Min Købmand33 cl11,00 kr33,33 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- SQUASH ORANGE · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Squash 0% Sugar · MENY50 cl4,95 kr9,90 kr/liter
- Læskedrik m. fersken-, nektarin- og litchismag sukkerfri · Bilka0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Læskedrik m. fersken-, nektarin- og litchismag sukkerfri · Føtex0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- SQUASH ORANGE · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- Harboe Squash 0% Sugar · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Appelsinsodavand sukkerfri · Bilka2 l8,50 kr4,25 kr/liter
- Appelsinsodavand sukkerfri · Føtex2 l8,50 kr4,25 kr/liter
- Harbø Squash 0% Sugar · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Squash Orange · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Squash Orange NUL sukker · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Tuborg Squash Fersken Sf · MENY330 ml9,95 kr30,15 kr/liter
- Læskedrik m. fersken-, nektarin- og litchismag sukkerfri · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Appelsinsodavand · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Harboe Squash 2 L · Spar200 cl10,95 kr5,48 kr/liter
- Tuborg Squash · Nemlig1.5 l14,00 kr9,33 kr/liter
- Tuborg Squash Fersken sodavand · Nemlig1.5 l14,00 kr9,33 kr/liter
- TUBORG SQUASH · REMA 100050 cl17,00 kr34,00 kr/liter
- Tuborg Squash · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Tuborg Squash Fersken Sf · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Tuborg Squash Appelsin Sf · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Tuborg Squash Fersken Sukkerfri 1,5 l · Wolt Market1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Tuborg Squash Appelsin Sukkerfri 1,5 l · Wolt Market1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- TUBORG SQUASH · REMA 10001.5 l18,00 kr12,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Tuborg Squash 33 Cl. hos Min Købmand koster 11.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 2. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 153 dage. Gennemsnitsprisen for Tuborg Squash 33 Cl. hos Min Købmand er 26.80 kr og varierer fra 10.00 kr til 37.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 153 dage har Goma registreret prisdata for Tuborg Squash 33 Cl. hos Min Købmand i 132 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 86% af tiden. Ud af de 132 prisregistreringer har Tuborg Squash 33 Cl. aldrig været markeret som tilbud hos Min Købmand.
Tuborg Squash 33 Cl. kan købes hos Min Købmand til 11 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 52 alternativer tilgængelige på tværs af 8 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.