Bilka
Tuborg
Læskedrik m. fersken-, nektarin- og litchismag sukkerfri
0.33 l
18,18 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi3 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 15 kJ / 3 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, smagsforstærker (E968), kuldioxid, syre (E330), naturlig aroma, naturlig appelsin aroma, surhedsregulerende middel (E331), koncentrat (sød kartoffel og gulerod), sødestof (cyklamat, acesulfamkalium, aspartam), konserveringsmiddel (E202), stabilisator (E445), farvestof: karmin. INDEHOLDER EN PHENYLALANINKILDE
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Læskedrik m. fersken-, nektarin- og litchismag sukkerfri · Bilka0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Læskedrik m. fersken-, nektarin- og litchismag sukkerfri · Føtex0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Tuborg Squash Fersken Sf · MENY330 ml9,95 kr30,15 kr/liter
- Tuborg Squash Fersken sodavand · Nemlig1.5 l14,00 kr9,33 kr/liter
- Tuborg Squash Fersken Sf · Min Købmand33 cl37,95 kr115,00 kr/liter
- Tuborg Squash Fersken sodavand · Nemlig7.92 l114,50 kr14,46 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- SQUASH ORANGE · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Squash 0% Sugar · MENY50 cl4,95 kr9,90 kr/liter
- Appelsinsodavand · Føtex0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Appelsinsodavand · Netto0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- SQUASH ORANGE · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- Harboe Squash 0% Sugar · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Appelsinsodavand sukkerfri · Bilka2 l8,50 kr4,25 kr/liter
- Appelsinsodavand sukkerfri · Føtex2 l8,50 kr4,25 kr/liter
- Harbø Squash 0% Sugar · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Squash Orange · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Squash Orange NUL sukker · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- T-SQUASH APPELSIN ORIGINAL 1,5 L PET · 365discount1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Læskedrik m. fersken-, nektarin- og litchismag sukkerfri · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Appelsinsodavand · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Tuborg Squash · MENY330 g10,00 kr30,30 kr/kg
- Tuborg Squash 33 Cl · Spar33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Harboe Squash 2 L · Spar200 cl10,95 kr5,48 kr/liter
- Tuborg Squash 33 Cl. · Min Købmand33 cl11,00 kr33,33 kr/liter
- Tuborg Squash · Nemlig1.5 l14,00 kr9,33 kr/liter
- TUBORG SQUASH · REMA 100050 cl17,00 kr34,00 kr/liter
- Tuborg Squash · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Tuborg Squash Fersken Sf · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Tuborg Squash Appelsin Sf · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Tuborg Squash Fersken Sukkerfri 1,5 l · Wolt Market1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Læskedrik m. fersken-, nektarin- og litchismag sukkerfri hos Bilka koster 6.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 534 dage. Gennemsnitsprisen for Læskedrik m. fersken-, nektarin- og litchismag sukkerfri hos Bilka er 5.49 kr og varierer fra 3.00 kr til 6.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 534 dage har Goma registreret prisdata for Læskedrik m. fersken-, nektarin- og litchismag sukkerfri hos Bilka i 520 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 97% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Læskedrik m. fersken-, nektarin- og litchismag sukkerfri været markeret som tilbud 1 dag hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 0% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 534 dage kan vi se følgende mønstre: Læskedrik m. fersken-, nektarin- og litchismag sukkerfri har været på tilbud hos Bilka i maj. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Læskedrik m. fersken-, nektarin- og litchismag sukkerfri er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 153 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka.