
Min Købmand
Carlsberg Denmark
Tuborg Squash Fersken Sf
33 cl
115,00 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi3 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 15 kJ / 3 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, smagsforstærker (E968), kuldioxid, syre (E330), naturlig aroma, naturlig appelsin aroma, surhedsregulerende middel (E331), koncentrat (sød kartoffel og gulerod), sødestof (cyklamat, acesulfamkalium, aspartam), konserveringsmiddel (E202), stabilisator (E445), farvestof: karmin. INDEHOLDER EN PHENYLALANINKILDE
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Læskedrik m. fersken-, nektarin- og litchismag sukkerfri · Bilka0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Læskedrik m. fersken-, nektarin- og litchismag sukkerfri · Føtex0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Tuborg Squash Fersken Sf · MENY330 ml9,95 kr30,15 kr/liter
- Tuborg Squash Fersken sodavand · Nemlig1.5 l14,00 kr9,33 kr/liter
- Tuborg Squash Fersken Sf · Min Købmand33 cl37,95 kr115,00 kr/liter
- Tuborg Squash Fersken sodavand · Nemlig7.92 l114,50 kr14,46 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- SQUASH ORANGE · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Squash 0% Sugar · MENY50 cl4,95 kr9,90 kr/liter
- Appelsinsodavand · Føtex0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- SQUASH ORANGE · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- Harboe Squash 0% Sugar · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Appelsinsodavand sukkerfri · Bilka2 l8,50 kr4,25 kr/liter
- Appelsinsodavand sukkerfri · Føtex2 l8,50 kr4,25 kr/liter
- Harbø Squash 0% Sugar · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Squash Orange · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Squash Orange NUL sukker · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Læskedrik m. fersken-, nektarin- og litchismag sukkerfri · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Appelsinsodavand · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Tuborg Squash · MENY330 g10,00 kr30,30 kr/kg
- Harboe Squash 2 L · Spar200 cl10,95 kr5,48 kr/liter
- Tuborg Squash 33 Cl. · Min Købmand33 cl11,00 kr33,33 kr/liter
- Tuborg Squash · Nemlig1.5 l14,00 kr9,33 kr/liter
- TUBORG SQUASH · REMA 100050 cl17,00 kr34,00 kr/liter
- Tuborg Squash · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Tuborg Squash Fersken Sf · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Tuborg Squash Appelsin Sf · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Tuborg Squash Fersken Sukkerfri 1,5 l · Wolt Market1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Tuborg Squash Appelsin Sukkerfri 1,5 l · Wolt Market1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- TUBORG SQUASH · REMA 10001.5 l18,00 kr12,00 kr/liter
- Appelsinsodavand · Bilka1.5 l19,00 kr12,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Tuborg Squash Fersken Sf hos Min Købmand koster 37.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. juni 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 103 dage. Gennemsnitsprisen for Tuborg Squash Fersken Sf hos Min Købmand er 31.37 kr og varierer fra 9.95 kr til 37.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 103 dage har Goma registreret prisdata for Tuborg Squash Fersken Sf hos Min Købmand i 102 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 102 prisregistreringer har Tuborg Squash Fersken Sf aldrig været markeret som tilbud hos Min Købmand.
Tuborg Squash Fersken Sf kan købes hos Min Købmand til 38 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 51 alternativer tilgængelige på tværs af 8 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.