
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi163 kJ
| Energi | 163 kJ |
|---|
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, BYGMALT, BYG, og humle
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- ROYAL CLASSIC · REMA 10001.98 l39,15 kr19,77 kr/liter
- Royal Classic 6-pak Ds · Min Købmand49,95 kr
- Royal Classic 6-pak · Spar198 cl49,95 kr25,23 kr/liter
- Royal Classic · MENY198 cl55,00 kr27,78 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harboe Classic · Bilka0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Harboe Classic · Netto0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Tuborg Classic 4,6% · Min Købmand33 l4,67 kr0,14 kr/liter
- Harboe Classic · Føtex0.33 l4,95 kr15,00 kr/liter
- TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100033 cl6,50 kr19,70 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100033 cl7,00 kr21,21 kr/liter
- Royal Classic · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Føtex0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Netto0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Tuborg Classic · Føtex0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Thy Classic · Føtex0.33 l8,75 kr26,52 kr/liter
- Harboe Classic 33 Cl · Spar33 cl8,95 kr27,12 kr/liter
- Tub. Classic 6-pak Hi-cone · MENY33 cl9,95 kr30,15 kr/liter
- Slts · Min Købmand10,00 kr
- Royal Classic 33 Dåse · MENY33 cl11,95 kr36,21 kr/liter
- Royal Classic · Netto0.568 l12,00 kr21,13 kr/liter
- Tuborg Classic 33 Cl · Spar33 cl15,00 kr45,45 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100050 cl15,50 kr31,00 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100050 cl15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Royal Classic 6-pak Ds hos Min Købmand koster 49.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 2. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 153 dage. Gennemsnitsprisen for Royal Classic 6-pak Ds hos Min Købmand er 279.23 kr og varierer fra 35.00 kr til 4495.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 153 dage har Goma registreret prisdata for Royal Classic 6-pak Ds hos Min Købmand i 134 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 88% af tiden. Ud af de 134 prisregistreringer har Royal Classic 6-pak Ds været markeret som tilbud 23 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 17% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 153 dage kan vi se følgende mønstre: Royal Classic 6-pak Ds har været på tilbud hos Min Købmand i juni, juli og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 23 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 36 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.