
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Hele kaffebønner.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Crazy Mary · Nemlig500 g199,50 kr399,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Summer formalet kaffe · Bilka250 g20,00 kr80,00 kr/kg
- Formalet kaffe mellemristet øko · Føtex400 g31,60 kr79,00 kr/kg
- Specialristet formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Qualita Oro formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Qualita Rossa formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Original formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Mørk formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Morgenkaffe formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Formalet kaffe øko · Føtex300 g35,00 kr116,67 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Netto350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Netto400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- FORMALET KAFFE · REMA 1000400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- Kaffe · Nemlig400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- BKI KAFFE EKSTRA 400 G · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- BLANDING 66 · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- Plk Blanding 66 Grå · Løvbjerg400 g37,99 kr94,98 kr/kg
- BLANDING 66 · 365discount400 g39,00 kr97,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · 365discount400 g39,00 kr97,50 kr/kg
- Formalet kaffe · Bilka400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · MENY400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Netto400 g39,75 kr99,38 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Crazy Mary hos Nemlig koster 199.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 468 dage. Gennemsnitsprisen for Crazy Mary hos Nemlig er 187.22 kr og varierer fra 151.96 kr til 199.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 468 dage har Goma registreret prisdata for Crazy Mary hos Nemlig i 456 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 97% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Crazy Mary været markeret som tilbud 46 dage hos Nemlig, hvilket betyder, at varen er på tilbud 13% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 468 dage kan vi se følgende mønstre: Crazy Mary har været på tilbud hos Nemlig i februar, marts, april, maj, juli, august, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 44 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 33 dage siden varen sidst var på tilbud hos Nemlig, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.