
SuperBrugsen
Irma
IRMA FORÅRSRULLER MED KYLLING 400G
400 g
Tilbuddet udløber i morgen
87,50 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- IRMA FORÅRSRULLER MED KYLLING 400G · SuperBrugsen400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- IRMA FORÅRSRULLER MED KYLLING 400G · Kvickly400 g35,00 kr87,50 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Forårsruller m. grøntsager · Bilka400 g19,99 kr49,97 kr/kg
- Forårsruller m. grøntsager · Føtex400 g19,99 kr49,97 kr/kg
- Forårsruller m. oksekød · Nemlig8 stk24,68 kr3,09 kr/stk
- SPRING ROLLS · REMA 1000170 g24,95 kr146,76 kr/kg
- Forårsruller m. oksekød · Nemlig6 stk29,58 kr4,93 kr/stk
- Miniruller m. oksekød · Nemlig16 stk30,98 kr1,94 kr/stk
- Forårsruller m. grøntsager · Nemlig6 stk33,08 kr5,51 kr/stk
- Forårsruller m. panang og kylling · Bilka280 g33,95 kr121,25 kr/kg
- Forårsruller m. panang og kylling · Føtex280 g33,95 kr121,25 kr/kg
- Forårsruller m. panang og kylling · Netto280 g33,95 kr121,25 kr/kg
- Forårsruller m. oksekød og grøntsager · Bilka600 g34,95 kr58,25 kr/kg
- IRMA FORÅRSRULLER MED OKSEKØD 400G · Kvickly400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- IRMA FORÅRSRULLER MED OKSEKØD 400G · SuperBrugsen400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- FORÅRSRULLER · REMA 1000800 g35,25 kr44,06 kr/kg
- Daloon classic forårsruller pande 720g · Netto720 g35,25 kr48,96 kr/kg
- Forårsruller m. oksekød og grøntsager · Netto800 g35,25 kr44,06 kr/kg
- Forårsruller m. oksekød og grøntsager · Føtex600 g38,45 kr64,08 kr/kg
- Forårsruller m. oksekød og grøntsager · Føtex800 g38,78 kr48,48 kr/kg
- Forårsruller Classic 8 Stk · MENY800 g42,95 kr53,69 kr/kg
- Forårsruller Classic 8 Stk · Spar800 g43,95 kr54,94 kr/kg
- Forårsruller Classic 8 Stk · Min Købmand800 g44,95 kr56,19 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
IRMA FORÅRSRULLER MED KYLLING 400G hos SuperBrugsen koster 35.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 119 dage. Gennemsnitsprisen for IRMA FORÅRSRULLER MED KYLLING 400G hos SuperBrugsen er 35.06 kr og varierer fra 35.00 kr til 36.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 119 dage har Goma registreret prisdata for IRMA FORÅRSRULLER MED KYLLING 400G hos SuperBrugsen i 17 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 14% af tiden. Ud af de 17 prisregistreringer har IRMA FORÅRSRULLER MED KYLLING 400G været markeret som tilbud 17 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 119 dage kan vi se følgende mønstre: IRMA FORÅRSRULLER MED KYLLING 400G har været på tilbud hos SuperBrugsen i maj, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 121 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 125 dage og forventes at slutte om 1 dag (torsdag). IRMA FORÅRSRULLER MED KYLLING 400G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.