
SuperBrugsen
Knorr
KNORR LASAGNETTE 266 G
266 g
Tilbuddet udløber i dag
82,71 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- ITALIAN LASAGNETTE · REMA 1000273 g19,95 kr73,08 kr/kg
- Lasagnette mix · Nemlig270 g19,95 kr73,89 kr/kg
- KNORR LASAGNETTE 266 G · SuperBrugsen266 g22,00 kr82,71 kr/kg
- Dinner Kit lasagnette · Bilka266 g22,00 kr82,71 kr/kg
- KNORR LASAGNETTE 266 G · Kvickly266 g22,00 kr82,71 kr/kg
- Dinner Kit lasagnette · Føtex266 g24,00 kr90,23 kr/kg
- Knorr Lasagnette Fuldkorn · MENY270 g24,00 kr88,89 kr/kg
- Knorr Italian Lasagnette · Min Købmand270 g24,00 kr88,89 kr/kg
- Knorr Lasagnette Fuldkorn · Spar270 g26,00 kr96,30 kr/kg
- Dinner Kit lasagnette · Netto266 g34,95 kr131,39 kr/kg
- Dinner Kit Italian Lagsagnette, Knorr · Wolt Market270 g35,50 kr131,48 kr/kg
- Fuldkornslasagnette mix · Nemlig266 g36,75 kr138,16 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Lasagnette · Netto280 g15,25 kr54,46 kr/kg
- STEFF-H LASAGNETTE · Løvbjerg450 g20,00 kr44,44 kr/kg
- Knorr Lasagnette Fuldkorn · Min Købmand270 g24,00 kr88,89 kr/kg
- Dinner Kit lasagnette · Føtex270 g34,95 kr129,44 kr/kg
- Dinner Kit Family lasagnette · Bilka335 g48,95 kr146,12 kr/kg
- Dinner Kit Family lasagnette · Føtex335 g48,95 kr146,12 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
KNORR LASAGNETTE 266 G hos SuperBrugsen koster 22.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 392 dage. Gennemsnitsprisen for KNORR LASAGNETTE 266 G hos SuperBrugsen er 20.31 kr og varierer fra 18.00 kr til 22.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 392 dage har Goma registreret prisdata for KNORR LASAGNETTE 266 G hos SuperBrugsen i 32 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 8% af tiden. Ud af de 32 prisregistreringer har KNORR LASAGNETTE 266 G været markeret som tilbud 32 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 392 dage kan vi se følgende mønstre: KNORR LASAGNETTE 266 G har været på tilbud hos SuperBrugsen i januar, maj, juni, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 394 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 398 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). KNORR LASAGNETTE 266 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.