Wolt Market
Lavazza
Kaffekapsler Tierra Planet øko. Lavazza
10 stk
4,50 kr/stk
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
100% Arabica Kaffe
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Tierra for Coffee Projects kaffekapsler øko · Bilka10 stk25,00 kr2,50 kr/stk
- Tierra for Coffee Projects kaffekapsler øko · Føtex10 stk25,00 kr2,50 kr/stk
- Tierra for Coffee Projects kaffekapsler øko · Netto10 stk38,95 kr3,90 kr/stk
- Lavazza Tierra Planet Øko · MENY10 stk41,95 kr4,20 kr/stk
- Kaffekapsler Tierra Planet øko. Lavazza · Wolt Market10 stk44,95 kr4,50 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Summer formalet kaffe · Bilka250 g20,00 kr80,00 kr/kg
- Formalet kaffe mellemristet øko · Føtex400 g31,60 kr79,00 kr/kg
- Specialristet formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Qualita Oro formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Qualita Rossa formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Original formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Mørk formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Morgenkaffe formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Formalet kaffe øko · Føtex300 g35,00 kr116,67 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Netto350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Netto400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- FORMALET KAFFE · REMA 1000400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- Kaffe · Nemlig400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- BKI KAFFE EKSTRA 400 G · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- BLANDING 66 · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- Plk Blanding 66 Grå · Løvbjerg400 g37,99 kr94,98 kr/kg
- BLANDING 66 · 365discount400 g39,00 kr97,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · 365discount400 g39,00 kr97,50 kr/kg
- Formalet kaffe · Bilka400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · MENY400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Netto400 g39,75 kr99,38 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Kaffekapsler Tierra Planet øko. Lavazza hos Wolt Market koster 44.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. juni 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 120 dage. Gennemsnitsprisen for Kaffekapsler Tierra Planet øko. Lavazza hos Wolt Market er 42.42 kr og varierer fra 28.00 kr til 44.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 120 dage har Goma registreret prisdata for Kaffekapsler Tierra Planet øko. Lavazza hos Wolt Market i 124 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 124 prisregistreringer har Kaffekapsler Tierra Planet øko. Lavazza været markeret som tilbud 20 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 16% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 120 dage kan vi se følgende mønstre: Kaffekapsler Tierra Planet øko. Lavazza har været på tilbud hos Wolt Market i juni, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 37 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 11 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.