
365discount
Coop
COOP ML 45+ DANBO SKIVEOST 25%
300 g
Tilbuddet udløber onsdag
66,67 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- COOP ML 45+ DANBO SKIVEOST 25% · 365discount300 g20,00 kr66,67 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Them Revet Ost 45+ Øko · Spar140 g14,00 kr100,00 kr/kg
- Ost i skiver 45+ · Føtex140 g17,00 kr121,43 kr/kg
- Danbo ost i skiver mellemlagret 45+ · Føtex240 g18,00 kr75,00 kr/kg
- Ost i skiver 45+ · Bilka140 g19,95 kr142,50 kr/kg
- Svensø ost i skiver 45+ · Føtex150 g20,00 kr133,33 kr/kg
- Vestbo ost i skiver mild 45+ · Føtex150 g20,00 kr133,33 kr/kg
- Danbo ost i skiver mellemlagret 45+ · Føtex150 g20,00 kr133,33 kr/kg
- VESTBO OST · REMA 1000150 g21,95 kr146,33 kr/kg
- Klovborg Skiveost M 45+ · MENY240 g22,00 kr91,67 kr/kg
- Klovborg Skiveost 45+ Ml · Min Købmand240 g22,00 kr91,67 kr/kg
- Klovborg Skiveost 45+ M · Min Købmand240 g22,00 kr91,67 kr/kg
- Klovborg Skiveost 45+ Xl · Min Købmand200 g22,00 kr110,00 kr/kg
- Them Revet Ost 45+ Øko · MENY22,95 kr
- Fp Skiveost 45+ml 300 G · MENY300 g22,95 kr76,50 kr/kg
- Fp Skiveost 45+M 300 G · MENY300 g22,95 kr76,50 kr/kg
- Ost i skiver 45+ mellemlagret, First Price · Wolt Market300 g22,95 kr76,50 kr/kg
- Ost i skiver ML øko. · Nemlig200 g23,96 kr119,80 kr/kg
- Vestbo ost i skiver mild 45+ · Bilka150 g24,08 kr160,53 kr/kg
- Danbo ost i skiver mellemlagret 45+ · Bilka150 g24,08 kr160,53 kr/kg
- Klovborg Svensøe Skive 45+ · MENY150 g24,95 kr166,33 kr/kg
- Klovborg Skiveost 45+ Ml · MENY150 g24,95 kr166,33 kr/kg
- Klovborg Vestbo Skiver 45+ · MENY150 g24,95 kr166,33 kr/kg
- Fp Skiveost 45+ Ml · Min Købmand300 g24,95 kr83,17 kr/kg
- Fp Skiveost 45+ml 300 G · Spar300 g24,95 kr83,17 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
COOP ML 45+ DANBO SKIVEOST 25% hos 365discount koster 20.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 27. august 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 400 dage. Gennemsnitsprisen for COOP ML 45+ DANBO SKIVEOST 25% hos 365discount er 23.16 kr og varierer fra 20.00 kr til 26.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 400 dage har Goma registreret prisdata for COOP ML 45+ DANBO SKIVEOST 25% hos 365discount i 50 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 13% af tiden. Ud af de 50 prisregistreringer har COOP ML 45+ DANBO SKIVEOST 25% været markeret som tilbud 50 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 400 dage kan vi se følgende mønstre: COOP ML 45+ DANBO SKIVEOST 25% har været på tilbud hos 365discount i februar, marts, april, maj, juli, august, september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 401 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 400 dage og forventes at slutte om 6 dage (onsdag). COOP ML 45+ DANBO SKIVEOST 25% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.