
365discount
Coop
COOP 1/2 FLÆSKEST 2-2,5 KG
2.5 kg
Tilbuddet udløber onsdag
39,60 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- COOP 1/2 FLÆSKEST 2-2,5 KG · Brugsen2.5 kg89,00 kr35,60 kr/kg
- COOP 1/2 FLÆSKEST 2-2,5 KG · 365discount2.5 kg99,00 kr39,60 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Flæskesteg · Netto1 kg39,90 kr39,90 kr/kg
- BG FLÆSKESTEG DANMARK 1600 G · Kvickly1600 g45,00 kr28,13 kr/kg
- IRMA GOURMETSALTET FLÆSKESTEG · Kvickly500 g45,00 kr90,00 kr/kg
- BG FLÆSKESTEG DANMARK 1600 G · SuperBrugsen1600 g45,00 kr28,13 kr/kg
- IRMA GOURMETSALTET FLÆSKESTEG · SuperBrugsen500 g45,00 kr90,00 kr/kg
- FLÆSKESTEG · REMA 10001.45 kg57,86 kr39,90 kr/kg
- Ovnklar kam af gris · Føtex0.9 kg70,00 kr77,78 kr/kg
- Flæskesteg u. ben · Bilka1800 g99,00 kr55,00 kr/kg
- FLÆSKESTEG UDEN BEN AF GRISEKØD · Løvbjerg2200 g119,99 kr54,54 kr/kg
- FLÆSKESTEG 1,5-1,8 KG · REMA 10001500 g125,00 kr83,33 kr/kg
- Flæskesteg m. ridset svær · Nemlig1.5 kg127,95 kr85,30 kr/kg
- Flæskesteg u. ben · Bilka1.5 kg135,00 kr90,00 kr/kg
- Svinekam øko. · Nemlig2.2 kg154,88 kr70,40 kr/kg
- Gourmetsaltet flæskesteg · Bilka1.8 kg159,00 kr88,33 kr/kg
- Gourmetsaltet flæskesteg · Føtex1.8 kg159,00 kr88,33 kr/kg
- Flæskesteg øko. · Nemlig1.5 kg166,36 kr110,91 kr/kg
- Flæskesteg · Bilka2.1 kg179,00 kr85,24 kr/kg
- Flæskesteg · Føtex2.1 kg179,00 kr85,24 kr/kg
- Grisekam ridset · Nemlig2.6 kg229,95 kr88,44 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
COOP 1/2 FLÆSKEST 2-2,5 KG hos 365discount koster 99.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. september 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 385 dage. Gennemsnitsprisen for COOP 1/2 FLÆSKEST 2-2,5 KG hos 365discount er 102.63 kr og varierer fra 75.00 kr til 119.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 385 dage har Goma registreret prisdata for COOP 1/2 FLÆSKEST 2-2,5 KG hos 365discount i 32 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 8% af tiden. Ud af de 32 prisregistreringer har COOP 1/2 FLÆSKEST 2-2,5 KG været markeret som tilbud 32 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 385 dage kan vi se følgende mønstre: COOP 1/2 FLÆSKEST 2-2,5 KG har været på tilbud hos 365discount i marts, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 382 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 381 dage og forventes at slutte om 6 dage (onsdag). COOP 1/2 FLÆSKEST 2-2,5 KG er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.