
365discount
Royal Unibrew
FAXE KONDI APPELSIN
1.5 l
Tilbuddet udløber onsdag
8,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- FAXE KONDI APPELSIN · 365discount1.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 kalorier · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 kalorier · Føtex1.5 l20,50 kr13,67 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. · Min Købmand150 cl21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 kalorier · Nemlig1.5 l21,75 kr14,50 kr/liter
- Faxe Kondi 0 kalorier m. appelsin 1,5 L · Wolt Market1.5 l22,50 kr15,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- FANTA ORANGE · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- Appelsinsodavand · Bilka0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Appelsinsodavand · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- SPARKLING ORANGE · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- Fanta Orange · Bilka0.33 l5,95 kr18,03 kr/liter
- Appelsinsodavand · Bilka0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Fanta Orange · Føtex0.33 l6,50 kr19,70 kr/liter
- Harboe Squash 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Fanta Orange · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Fanta Orange Zero · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Fanta Dåse · MENY332 g10,00 kr30,12 kr/kg
- Fanta Orange 33 Cl · Spar33 cl10,95 kr33,18 kr/liter
- Tuborg Squash · Løvbjerg50 cl13,99 kr27,98 kr/liter
- Fanta Orange 1/4 Pl · Løvbjerg50 cl13,99 kr27,98 kr/liter
- Fanta Orange · Nemlig1.5 l14,00 kr9,33 kr/liter
- Fanta orange Zero · Nemlig1.5 l14,00 kr9,33 kr/liter
- Appelsinbrus øko. · Nemlig0.25 l15,75 kr63,00 kr/liter
- San Pellegrino Appelsin · MENY33 cl15,95 kr48,33 kr/liter
- Aranciata (dåse) · Nemlig0.33 l15,95 kr48,33 kr/liter
- Sodavand m. appelsin, San Pellegrino · Wolt Market330 ml16,50 kr50,00 kr/liter
- Appelsinsodavand · Bilka0.5 l17,00 kr34,00 kr/liter
- Fanta Orange · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Fanta Orange No Sugar · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
FAXE KONDI APPELSIN hos 365discount koster 12.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. august 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 405 dage. Gennemsnitsprisen for FAXE KONDI APPELSIN hos 365discount er 15.85 kr og varierer fra 10.00 kr til 19.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 405 dage har Goma registreret prisdata for FAXE KONDI APPELSIN hos 365discount i 122 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 30% af tiden. Ud af de 122 prisregistreringer har FAXE KONDI APPELSIN været markeret som tilbud 121 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 99% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 405 dage kan vi se følgende mønstre: FAXE KONDI APPELSIN har været på tilbud hos 365discount i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 400 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 399 dage og forventes at slutte om 6 dage (onsdag). FAXE KONDI APPELSIN er ofte på tilbud (99% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.