Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Ristet, formalet kaffe fra ikke EU-lande.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Guld formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Netto350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Bki Guld · Min Købmand350 g44,00 kr125,71 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Bilka350 g49,95 kr142,71 kr/kg
- Bki Guld · Spar350 g69,95 kr199,86 kr/kg
- Bki Guld 1/4 Pl · MENY350 g77,95 kr222,71 kr/kg
- BKI Guld · Nemlig350 g78,75 kr225,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Summer formalet kaffe · Bilka250 g20,00 kr80,00 kr/kg
- Formalet kaffe mellemristet øko · Føtex400 g31,60 kr79,00 kr/kg
- Specialristet formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Qualita Oro formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Qualita Rossa formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Original formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Mørk formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Morgenkaffe formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Formalet kaffe øko · Føtex300 g35,00 kr116,67 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Netto400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- FORMALET KAFFE · REMA 1000400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- Kaffe · Nemlig400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- BKI KAFFE EKSTRA 400 G · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- BLANDING 66 · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- Kaffe formalet bl. 66, Peter Larsen · Løvbjerg400 g37,99 kr94,98 kr/kg
- Formalet kaffe · Bilka400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · MENY400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Netto400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Føtex400 g39,80 kr99,50 kr/kg
- Starbucks Italian Roast · MENY56 g42,95 kr766,96 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · Spar400 g42,95 kr107,38 kr/kg
- Bki Extra Kaffe 1/4 Palle · Min Købmand44,00 kr
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Guld formalet kaffe hos Bilka koster 49.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 534 dage. Gennemsnitsprisen for Guld formalet kaffe hos Bilka er 53.75 kr og varierer fra 33.00 kr til 74.06 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 534 dage har Goma registreret prisdata for Guld formalet kaffe hos Bilka i 537 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Guld formalet kaffe været markeret som tilbud 138 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 38% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 534 dage kan vi se følgende mønstre: Guld formalet kaffe har været på tilbud hos Bilka i februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 10 dage. Der går typisk 15 dage mellem hver tilbudsperiode. Guld formalet kaffe er ofte på tilbud (38% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 27 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.