Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
30% formalet Rainforrest Alliance certificeret. 100% Arabica
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Bl. 72 formalet kaffe · Bilka500 g55,00 kr110,00 kr/kg
- BLANDING 72 · REMA 1000500 g59,95 kr119,90 kr/kg
- Rød bl. 72 · Nemlig500 g59,95 kr119,90 kr/kg
- Bl. 72 formalet kaffe · Føtex500 g75,00 kr150,00 kr/kg
- Bl. 72 formalet kaffe · Netto500 g81,40 kr162,80 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Summer formalet kaffe · Bilka250 g20,00 kr80,00 kr/kg
- Formalet kaffe mellemristet øko · Føtex400 g31,60 kr79,00 kr/kg
- Specialristet formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Qualita Oro formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Qualita Rossa formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Original formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Mørk formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Morgenkaffe formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Formalet kaffe øko · Føtex300 g35,00 kr116,67 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Netto350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Netto400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- FORMALET KAFFE · REMA 1000400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- Kaffe · Nemlig400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- BKI KAFFE EKSTRA 400 G · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- BLANDING 66 · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- Plk Blanding 66 Grå · Løvbjerg400 g37,99 kr94,98 kr/kg
- BLANDING 66 · 365discount400 g39,00 kr97,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · 365discount400 g39,00 kr97,50 kr/kg
- Formalet kaffe · Bilka400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · MENY400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Netto400 g39,75 kr99,38 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Bl. 72 formalet kaffe hos Bilka koster 55.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 555 dage. Gennemsnitsprisen for Bl. 72 formalet kaffe hos Bilka er 74.71 kr og varierer fra 54.00 kr til 89.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 555 dage har Goma registreret prisdata for Bl. 72 formalet kaffe hos Bilka i 536 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 97% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Bl. 72 formalet kaffe været markeret som tilbud 109 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 30% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 555 dage kan vi se følgende mønstre: Bl. 72 formalet kaffe har været på tilbud hos Bilka i januar, februar, marts, juni, juli, august og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 13 dage. Der går typisk 21 dage mellem hver tilbudsperiode. Bl. 72 formalet kaffe er ofte på tilbud (30% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 36 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.