
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Friskmalet kaffe.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Bl. 72 formalet kaffe · Bilka500 g55,00 kr110,00 kr/kg
- Rød bl. 72 · Nemlig500 g59,95 kr119,90 kr/kg
- BLANDING 72 · REMA 1000500 g59,95 kr119,90 kr/kg
- Bl. 72 formalet kaffe · Føtex500 g75,00 kr150,00 kr/kg
- Bl. 72 formalet kaffe · Netto500 g81,40 kr162,80 kr/kg
- Kaffe formalet Original 72, Peter Larsen Kaffe · Wolt Market500 g85,95 kr171,90 kr/kg
- Plk Rød Original 72 · MENY500 g89,95 kr179,90 kr/kg
- Plk Rød Original 72 · Spar500 g89,95 kr179,90 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Summer formalet kaffe · Bilka250 g20,00 kr80,00 kr/kg
- Formalet kaffe mellemristet øko · Føtex400 g31,60 kr79,00 kr/kg
- Specialristet formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Qualita Oro formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Qualita Rossa formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Original formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Mørk formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Morgenkaffe formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Formalet kaffe øko · Føtex300 g35,00 kr116,67 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Netto350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Netto400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- FORMALET KAFFE · REMA 1000400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- Kaffe · Nemlig400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- BKI KAFFE EKSTRA 400 G · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- BLANDING 66 · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- Plk Blanding 66 Grå · Løvbjerg400 g37,99 kr94,98 kr/kg
- BLANDING 66 · 365discount400 g39,00 kr97,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · 365discount400 g39,00 kr97,50 kr/kg
- Formalet kaffe · Bilka400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · MENY400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Netto400 g39,75 kr99,38 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Rød bl. 72 hos Nemlig koster 59.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 468 dage. Gennemsnitsprisen for Rød bl. 72 hos Nemlig er 76.73 kr og varierer fra 59.95 kr til 79.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 468 dage har Goma registreret prisdata for Rød bl. 72 hos Nemlig i 457 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Rød bl. 72 været markeret som tilbud 14 dage hos Nemlig, hvilket betyder, at varen er på tilbud 4% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 468 dage kan vi se følgende mønstre: Rød bl. 72 har været på tilbud hos Nemlig i juni og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 93 dage mellem hver tilbudsperiode. Rød bl. 72 er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 19 dage siden varen sidst var på tilbud hos Nemlig, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.