Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi160 kcalFedt0 gSukker38 gProtein0 g
| Energi | 690 kJ / 160 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 39 g |
| - heraf sukkerarter | 38 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Hindbær, sukker, vand, geleringsmiddel (pektin), konserveringsmiddel (kaliumsorbat), surhedsregulerende middel (citronsyre). Fremstillet af 45 g. hindbær pr. 100 g.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Hindbærmarmelade · Bilka420 g32,00 kr76,19 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- COOP HINDBÆR MARMELADE 400 G · 365discount400 g12,00 kr30,00 kr/kg
- Hindbærmarmelade · Bilka340 g14,95 kr43,97 kr/kg
- Bellafonde hindbærmarmelade 340g · Netto340 g14,95 kr43,97 kr/kg
- HINDBÆRMARMELADE · REMA 1000400 g15,95 kr39,87 kr/kg
- Hindbærmarmelade · Nemlig400 g15,95 kr39,87 kr/kg
- HINDBÆRMARMELADE · REMA 1000265 g16,75 kr63,21 kr/kg
- Hindbærmarmelade øko. · Nemlig275 g17,38 kr63,20 kr/kg
- Hindbærmarmelade øko · Netto275 g17,95 kr65,27 kr/kg
- Hindbærmarmelade øko · Føtex275 g19,95 kr72,55 kr/kg
- MÜHLHÄUSER Hindbærmarmelade · Lidl390 g20,00 kr51,28 kr/kg
- HINDBÆRMARMELADE SKÆLSKØR, FAMILY SIZE · Løvbjerg550 g20,00 kr36,36 kr/kg
- Hindbærmarmelade øko. Grøn Balance · Wolt Market265 g21,50 kr81,13 kr/kg
- HINDBÆRMARMELADE · REMA 1000415 g23,31 kr56,17 kr/kg
- Hindbærmarmelade u. tilsat sukker · Bilka285 g23,95 kr84,04 kr/kg
- Hindbærmarmelade u. tilsat sukker · Føtex285 g25,00 kr87,72 kr/kg
- Hindbærmarmelade p. flaske, Den Gamle Fabrik · Wolt Market390 g25,00 kr64,10 kr/kg
- Hindbærmarmelade · Bilka270 g26,40 kr97,78 kr/kg
- Hindbærmarmelade · Føtex270 g26,40 kr97,78 kr/kg
- Gb Marmelade Hindbær Øko · MENY26,95 kr
- Gb Marmelade Hindbær Øko · Min Købmand265 g26,95 kr101,70 kr/kg
- Easis Marmelade Hindbær · MENY285 g29,95 kr105,09 kr/kg
- Easis Marmelade Hindbær · Spar285 g29,95 kr105,09 kr/kg
- Hindbærmarmelade · Nemlig390 g34,75 kr89,10 kr/kg
- Dgf Hindbærmarmelade · MENY35,95 kr
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Hindbærmarmelade hos Bilka koster 32.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 7 dage. Gennemsnitsprisen for Hindbærmarmelade hos Bilka er 32.43 kr og varierer fra 32.00 kr til 33.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 7 dage har Goma registreret prisdata for Hindbærmarmelade hos Bilka i 7 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden.
Hindbærmarmelade kan købes hos Bilka til 32 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 28 alternativer tilgængelige på tværs af 12 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.