
Lidl
Mühlhäuser
MÜHLHÄUSER Hindbærmarmelade
390 g
Tilbuddet udløber lørdag
51,28 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- MÜHLHÄUSER Hindbærmarmelade · Lidl390 g20,00 kr51,28 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- COOP HINDBÆR MARMELADE 400 G · 365discount400 g12,00 kr30,00 kr/kg
- Hindbærmarmelade · Bilka340 g14,95 kr43,97 kr/kg
- Bellafonde hindbærmarmelade 340g · Netto340 g14,95 kr43,97 kr/kg
- HINDBÆRMARMELADE · REMA 1000400 g15,95 kr39,87 kr/kg
- Hindbærmarmelade · Nemlig400 g15,95 kr39,87 kr/kg
- HINDBÆRMARMELADE · REMA 1000265 g16,75 kr63,21 kr/kg
- Hindbærmarmelade øko. · Nemlig275 g17,38 kr63,20 kr/kg
- Hindbærmarmelade øko · Netto275 g17,95 kr65,27 kr/kg
- Hindbærmarmelade øko · Føtex275 g19,95 kr72,55 kr/kg
- HINDBÆRMARMELADE SKÆLSKØR, FAMILY SIZE · Løvbjerg550 g20,00 kr36,36 kr/kg
- Hindbærmarmelade øko. Grøn Balance · Wolt Market265 g21,50 kr81,13 kr/kg
- HINDBÆRMARMELADE · REMA 1000415 g23,31 kr56,17 kr/kg
- Hindbærmarmelade u. tilsat sukker · Bilka285 g23,95 kr84,04 kr/kg
- Hindbærmarmelade u. tilsat sukker · Føtex285 g25,00 kr87,72 kr/kg
- Hindbærmarmelade p. flaske, Den Gamle Fabrik · Wolt Market390 g25,00 kr64,10 kr/kg
- Hindbærmarmelade · Bilka270 g26,40 kr97,78 kr/kg
- Hindbærmarmelade · Føtex270 g26,40 kr97,78 kr/kg
- Gb Marmelade Hindbær Øko · MENY26,95 kr
- Gb Marmelade Hindbær Øko · Min Købmand265 g26,95 kr101,70 kr/kg
- Easis Marmelade Hindbær · MENY285 g29,95 kr105,09 kr/kg
- Easis Marmelade Hindbær · Spar285 g29,95 kr105,09 kr/kg
- Hindbærmarmelade · Bilka420 g32,00 kr76,19 kr/kg
- Hindbærmarmelade · Nemlig390 g34,75 kr89,10 kr/kg
- Dgf Hindbærmarmelade · MENY35,95 kr
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
MÜHLHÄUSER Hindbærmarmelade hos Lidl koster 20.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 4 dage. Gennemsnitsprisen for MÜHLHÄUSER Hindbærmarmelade hos Lidl er 20.00 kr og varierer fra 20.00 kr til 20.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 4 dage har Goma registreret prisdata for MÜHLHÄUSER Hindbærmarmelade hos Lidl i 4 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 4 prisregistreringer har MÜHLHÄUSER Hindbærmarmelade været markeret som tilbud 4 dage hos Lidl, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 4 dage kan vi se følgende mønstre: MÜHLHÄUSER Hindbærmarmelade har været på tilbud hos Lidl i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 5 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 5 dage og forventes at slutte om 2 dage (lørdag). MÜHLHÄUSER Hindbærmarmelade er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.