Wolt Market
Den Gamle Fabrik
Hindbærmarmelade p. flaske, Den Gamle Fabrik
390 g
Tilbuddet udløber mandag
64,10 kr/kg
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi111 kcalFedt0 gSukker25 gProtein0 g
| Energi | 463 kJ / 111 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 26 g |
| - heraf sukkerarter | 25 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Hindbær, vand, sukker, geleringsmiddel (pektin), surhedsregulerende middel (citronsyre), konserveringsmiddel (kaliumsorbat), stabilisator (calciumcitrater). Fremstillet af 45 g. hindbær pr. 100 g.
Allergener
-
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Hindbærmarmelade p. flaske, Den Gamle Fabrik · Wolt Market390 g25,00 kr64,10 kr/kg
- Dgf Hindbærmarmelade · MENY35,95 kr
Lignende varer og andre varianter
- COOP HINDBÆR MARMELADE 400 G · 365discount400 g12,00 kr30,00 kr/kg
- Hindbærmarmelade · Bilka340 g14,95 kr43,97 kr/kg
- Bellafonde hindbærmarmelade 340g · Netto340 g14,95 kr43,97 kr/kg
- HINDBÆRMARMELADE · REMA 1000400 g15,95 kr39,87 kr/kg
- Hindbærmarmelade · Nemlig400 g15,95 kr39,87 kr/kg
- HINDBÆRMARMELADE · REMA 1000265 g16,75 kr63,21 kr/kg
- Hindbærmarmelade øko. · Nemlig275 g17,38 kr63,20 kr/kg
- Hindbærmarmelade øko · Netto275 g17,95 kr65,27 kr/kg
- Hindbærmarmelade øko · Føtex275 g19,95 kr72,55 kr/kg
- MÜHLHÄUSER Hindbærmarmelade · Lidl390 g20,00 kr51,28 kr/kg
- HINDBÆRMARMELADE SKÆLSKØR, FAMILY SIZE · Løvbjerg550 g20,00 kr36,36 kr/kg
- Hindbærmarmelade øko. Grøn Balance · Wolt Market265 g21,50 kr81,13 kr/kg
- HINDBÆRMARMELADE · REMA 1000415 g23,31 kr56,17 kr/kg
- Hindbærmarmelade u. tilsat sukker · Bilka285 g23,95 kr84,04 kr/kg
- Hindbærmarmelade u. tilsat sukker · Føtex285 g25,00 kr87,72 kr/kg
- Hindbærmarmelade · Bilka270 g26,40 kr97,78 kr/kg
- Hindbærmarmelade · Føtex270 g26,40 kr97,78 kr/kg
- Gb Marmelade Hindbær Øko · MENY26,95 kr
- Gb Marmelade Hindbær Øko · Min Købmand265 g26,95 kr101,70 kr/kg
- Easis Marmelade Hindbær · MENY285 g29,95 kr105,09 kr/kg
- Easis Marmelade Hindbær · Spar285 g29,95 kr105,09 kr/kg
- Hindbærmarmelade · Bilka420 g32,00 kr76,19 kr/kg
- Hindbærmarmelade · Nemlig390 g34,75 kr89,10 kr/kg
- Hindbærmarmelade øko. · Nemlig270 g37,75 kr139,81 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Hindbærmarmelade p. flaske, Den Gamle Fabrik hos Wolt Market koster typisk 37.50 kr, men er lige nu på tilbud til 25.00 kr, hvilket giver en besparelse på 33%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 27. juni 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 96 dage. Gennemsnitsprisen for Hindbærmarmelade p. flaske, Den Gamle Fabrik hos Wolt Market er 35.64 kr og varierer fra 25.00 kr til 37.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 96 dage har Goma registreret prisdata for Hindbærmarmelade p. flaske, Den Gamle Fabrik hos Wolt Market i 100 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 100 prisregistreringer har Hindbærmarmelade p. flaske, Den Gamle Fabrik været markeret som tilbud 16 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 16% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 96 dage kan vi se følgende mønstre: Hindbærmarmelade p. flaske, Den Gamle Fabrik har været på tilbud hos Wolt Market i juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 2 dage og forventes at slutte om 4 dage (mandag). Der går typisk 37 dage mellem hver tilbudsperiode.