Føtex
Brooklyn
Pulp Art Hazy IPA
0.5 l
47,90 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi51 kcalFedt0 g
| Energi | 214 kJ / 51 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, HVEDE, humle og gær.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Pulp Art Hazy IPA · Netto0.5 l20,00 kr40,00 kr/liter
- Pulp Art Hazy IPA · Føtex0.5 l23,95 kr47,90 kr/liter
- Pulp Art Hazy IPA · Bilka0.5 l23,95 kr47,90 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- ANARKIST NEIPA 44 CL DS 5,4% · SuperBrugsen44 cl18,00 kr40,91 kr/liter
- New England IPA · Netto0.44 l20,00 kr45,45 kr/liter
- New England IPA · Bilka0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- New England IPA · Føtex0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- Anarkist New England IPA · Nemlig0.44 l26,25 kr59,66 kr/liter
- Haze Parade New England IPA · Bilka0.44 l26,95 kr61,25 kr/liter
- Haze Parade New England IPA · Føtex0.44 l26,95 kr61,25 kr/liter
- Hop Shop Hazy IPA (dåse) · Nemlig0.33 l28,50 kr86,36 kr/liter
- New England IPA 5,4% (dåse), Anarkist · Wolt Market440 ml28,95 kr65,80 kr/liter
- ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% · Kvickly44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% · SuperBrugsen44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- Anarkist New England Ipa · Min Købmand44 cl32,95 kr74,89 kr/liter
- Neipa New England IPA · Føtex0.6 l41,95 kr69,92 kr/liter
- Anarkist New England IPA · Nemlig5.28 l241,95 kr45,82 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Pulp Art Hazy IPA hos Føtex koster 23.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 517 dage. Gennemsnitsprisen for Pulp Art Hazy IPA hos Føtex er 23.95 kr og varierer fra 23.95 kr til 23.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 517 dage har Goma registreret prisdata for Pulp Art Hazy IPA hos Føtex i 511 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Pulp Art Hazy IPA aldrig været markeret som tilbud hos Føtex.
Pulp Art Hazy IPA kan købes hos Føtex til 24 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 16 alternativer tilgængelige på tværs af 8 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.