
Min Købmand
Royal Unibrew
Anarkist New England Ipa
44 cl
74,89 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi202 kJ
| Energi | 202 kJ |
|---|
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, BYGMALT, HVEDEMALT, HAVRE, humle, hyldeblomstkoncentrat, humleekstrakt og gær
Allergener
Glutenholdigt korn, Byg (glutenholdigt korn), Havre (glutenholdigt korn), Hvede (glutenholdigt korn)
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- ANARKIST NEIPA 44 CL DS 5,4% · SuperBrugsen44 cl18,00 kr40,91 kr/liter
- New England IPA · Netto0.44 l20,00 kr45,45 kr/liter
- New England IPA · Bilka0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- New England IPA · Føtex0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- New England IPA 5,4% (dåse), Anarkist · Wolt Market440 ml28,95 kr65,80 kr/liter
- Anarkist New England Ipa · Min Købmand44 cl32,95 kr74,89 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Pulp Art Hazy IPA · Netto0.5 l20,00 kr40,00 kr/liter
- Pulp Art Hazy IPA · Bilka0.5 l23,95 kr47,90 kr/liter
- Pulp Art Hazy IPA · Føtex0.5 l23,95 kr47,90 kr/liter
- Anarkist New England IPA · Nemlig0.44 l26,25 kr59,66 kr/liter
- Haze Parade New England IPA · Bilka0.44 l26,95 kr61,25 kr/liter
- Haze Parade New England IPA · Føtex0.44 l26,95 kr61,25 kr/liter
- Hop Shop Hazy IPA (dåse) · Nemlig0.33 l28,50 kr86,36 kr/liter
- ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% · Kvickly44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% · SuperBrugsen44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- Neipa New England IPA · Føtex0.6 l41,95 kr69,92 kr/liter
- Anarkist New England IPA · Nemlig5.28 l241,95 kr45,82 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Anarkist New England Ipa hos Min Købmand koster 32.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 89 dage. Gennemsnitsprisen for Anarkist New England Ipa hos Min Købmand er 29.50 kr og varierer fra 20.00 kr til 32.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 89 dage har Goma registreret prisdata for Anarkist New England Ipa hos Min Købmand i 50 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 56% af tiden. Ud af de 50 prisregistreringer har Anarkist New England Ipa været markeret som tilbud 8 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 16% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 89 dage kan vi se følgende mønstre: Anarkist New England Ipa har været på tilbud hos Min Købmand i august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Det er 29 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand.