Wolt Market
Anarkist
New England IPA 5,4% (dåse), Anarkist
440 ml
65,80 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi49 kcal
| Energi | 202 kJ / 49 kcal |
|---|
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, HAVRE, humle, hyldeblomstkoncentrat, rabarberpuré.
Allergener
Gluten
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- NEIPA 44 CL · 365discount44 cl18,00 kr40,91 kr/liter
- ANARKIST NEIPA 44 CL DS 5,4% · SuperBrugsen44 cl18,00 kr40,91 kr/liter
- New England IPA · Netto0.44 l20,00 kr45,45 kr/liter
- New England IPA · Bilka0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- New England IPA · Føtex0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- New England IPA 5,4% (dåse), Anarkist · Wolt Market440 ml28,95 kr65,80 kr/liter
- Anarkist New England Ipa · Min Købmand44 cl32,95 kr74,89 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Pulp Art Hazy IPA · Netto0.5 l20,00 kr40,00 kr/liter
- Pulp Art Hazy IPA · Bilka0.5 l23,95 kr47,90 kr/liter
- Pulp Art Hazy IPA · Føtex0.5 l23,95 kr47,90 kr/liter
- Anarkist New England IPA · Nemlig0.44 l26,25 kr59,66 kr/liter
- Haze Parade New England IPA · Bilka0.44 l26,95 kr61,25 kr/liter
- Haze Parade New England IPA · Føtex0.44 l26,95 kr61,25 kr/liter
- Hop Shop Hazy IPA (dåse) · Nemlig0.33 l28,50 kr86,36 kr/liter
- ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% · Kvickly44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% · SuperBrugsen44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- Neipa New England IPA · Føtex0.6 l41,95 kr69,92 kr/liter
- Anarkist New England IPA · Nemlig5.28 l241,95 kr45,82 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
New England IPA 5,4% (dåse), Anarkist hos Wolt Market koster 28.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (30. september), hvilket dækker over en periode på 156 dage. Gennemsnitsprisen for New England IPA 5,4% (dåse), Anarkist hos Wolt Market er 27.14 kr og varierer fra 19.00 kr til 29.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 156 dage har Goma registreret prisdata for New England IPA 5,4% (dåse), Anarkist hos Wolt Market i 124 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 79% af tiden. Ud af de 124 prisregistreringer har New England IPA 5,4% (dåse), Anarkist været markeret som tilbud 20 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 16% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 156 dage kan vi se følgende mønstre: New England IPA 5,4% (dåse), Anarkist har været på tilbud hos Wolt Market i juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Der går typisk 38 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 3 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.