
365discount
Royal Unibrew
NEIPA 44 CL
44 cl
Tilbuddet udløber onsdag
40,91 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- NEIPA 44 CL · 365discount44 cl18,00 kr40,91 kr/liter
- ANARKIST NEIPA 44 CL DS 5,4% · SuperBrugsen44 cl18,00 kr40,91 kr/liter
- New England IPA · Netto0.44 l20,00 kr45,45 kr/liter
- New England IPA · Bilka0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- New England IPA · Føtex0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- New England IPA 5,4% (dåse), Anarkist · Wolt Market440 ml28,95 kr65,80 kr/liter
- Anarkist New England Ipa · Min Købmand44 cl32,95 kr74,89 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Pulp Art Hazy IPA · Netto0.5 l20,00 kr40,00 kr/liter
- Pulp Art Hazy IPA · Bilka0.5 l23,95 kr47,90 kr/liter
- Pulp Art Hazy IPA · Føtex0.5 l23,95 kr47,90 kr/liter
- Anarkist New England IPA · Nemlig0.44 l26,25 kr59,66 kr/liter
- Haze Parade New England IPA · Bilka0.44 l26,95 kr61,25 kr/liter
- Haze Parade New England IPA · Føtex0.44 l26,95 kr61,25 kr/liter
- Hop Shop Hazy IPA (dåse) · Nemlig0.33 l28,50 kr86,36 kr/liter
- ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% · Kvickly44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% · SuperBrugsen44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- Neipa New England IPA · Føtex0.6 l41,95 kr69,92 kr/liter
- Anarkist New England IPA · Nemlig5.28 l241,95 kr45,82 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
NEIPA 44 CL hos 365discount koster 18.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 22. september 2026, hvilket dækker over en periode på 398 dage. Gennemsnitsprisen for NEIPA 44 CL hos 365discount er 18.87 kr og varierer fra 18.00 kr til 24.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 398 dage har Goma registreret prisdata for NEIPA 44 CL hos 365discount i 56 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 14% af tiden. Ud af de 56 prisregistreringer har NEIPA 44 CL været markeret som tilbud 55 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 98% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 398 dage kan vi se følgende mønstre: NEIPA 44 CL har været på tilbud hos 365discount i marts, april, maj, juni, september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 359 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 365 dage. NEIPA 44 CL er ofte på tilbud (98% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.