Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, HVEDEMALT, HAVRE, humle, gær
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Haze Parade New England IPA · Bilka0.44 l26,95 kr61,25 kr/liter
- Haze Parade New England IPA · Føtex0.44 l26,95 kr61,25 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- ANARKIST NEIPA 44 CL DS 5,4% · SuperBrugsen44 cl18,00 kr40,91 kr/liter
- New England IPA · Netto0.44 l20,00 kr45,45 kr/liter
- Pulp Art Hazy IPA · Netto0.5 l20,00 kr40,00 kr/liter
- Pulp Art Hazy IPA · Bilka0.5 l23,95 kr47,90 kr/liter
- Pulp Art Hazy IPA · Føtex0.5 l23,95 kr47,90 kr/liter
- New England IPA · Bilka0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- New England IPA · Føtex0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- Anarkist New England IPA · Nemlig0.44 l26,25 kr59,66 kr/liter
- Hop Shop Hazy IPA (dåse) · Nemlig0.33 l28,50 kr86,36 kr/liter
- New England IPA 5,4% (dåse), Anarkist · Wolt Market440 ml28,95 kr65,80 kr/liter
- ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% · Kvickly44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% · SuperBrugsen44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- Anarkist New England Ipa · Min Købmand44 cl32,95 kr74,89 kr/liter
- Neipa New England IPA · Føtex0.6 l41,95 kr69,92 kr/liter
- Anarkist New England IPA · Nemlig5.28 l241,95 kr45,82 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Haze Parade New England IPA hos Bilka koster 26.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 13. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 507 dage. Gennemsnitsprisen for Haze Parade New England IPA hos Bilka er 26.88 kr og varierer fra 24.95 kr til 26.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 507 dage har Goma registreret prisdata for Haze Parade New England IPA hos Bilka i 506 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Haze Parade New England IPA været markeret som tilbud 19 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 5% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 507 dage kan vi se følgende mønstre: Haze Parade New England IPA har været på tilbud hos Bilka i maj, juni og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 11 dage. Der går typisk 164 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 120 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.