Netto
Brooklyn
Pulp Art Hazy IPA
0.5 l
Tilbuddet udløber i morgen
40,00 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi51 kcalFedt0 g
| Energi | 214 kJ / 51 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, HVEDE, humle og gær.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Pulp Art Hazy IPA · Netto0.5 l20,00 kr40,00 kr/liter
- Pulp Art Hazy IPA · Bilka0.5 l23,95 kr47,90 kr/liter
- Pulp Art Hazy IPA · Føtex0.5 l23,95 kr47,90 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- NEIPA 44 CL · 365discount44 cl18,00 kr40,91 kr/liter
- ANARKIST NEIPA 44 CL DS 5,4% · SuperBrugsen44 cl18,00 kr40,91 kr/liter
- New England IPA · Netto0.44 l20,00 kr45,45 kr/liter
- New England IPA · Bilka0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- New England IPA · Føtex0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- Anarkist New England IPA · Nemlig0.44 l26,25 kr59,66 kr/liter
- Haze Parade New England IPA · Bilka0.44 l26,95 kr61,25 kr/liter
- Haze Parade New England IPA · Føtex0.44 l26,95 kr61,25 kr/liter
- Hop Shop Hazy IPA (dåse) · Nemlig0.33 l28,50 kr86,36 kr/liter
- New England IPA 5,4% (dåse), Anarkist · Wolt Market440 ml28,95 kr65,80 kr/liter
- ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% · Kvickly44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% · SuperBrugsen44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- Anarkist New England Ipa · Min Købmand44 cl32,95 kr74,89 kr/liter
- Neipa New England IPA · Føtex0.6 l41,95 kr69,92 kr/liter
- Anarkist New England IPA · Nemlig5.28 l241,95 kr45,82 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Pulp Art Hazy IPA hos Netto koster 20.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 14. april 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 170 dage. Gennemsnitsprisen for Pulp Art Hazy IPA hos Netto er 20.00 kr og varierer fra 20.00 kr til 20.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 170 dage har Goma registreret prisdata for Pulp Art Hazy IPA hos Netto i 166 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 166 prisregistreringer har Pulp Art Hazy IPA været markeret som tilbud 18 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 11% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 170 dage kan vi se følgende mønstre: Pulp Art Hazy IPA har været på tilbud hos Netto i april og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 4 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 3 dage og forventes at slutte om 1 dag (fredag). Der går typisk 38 dage mellem hver tilbudsperiode.