
Kvickly
Øko
ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5%
44 cl
Tilbuddet udløber i dag
68,18 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Hazy IPA · Bilka0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% · Kvickly44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% · SuperBrugsen44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- Hazy IPA øko · Føtex0.44 l39,95 kr90,80 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- NEIPA 44 CL · 365discount44 cl18,00 kr40,91 kr/liter
- ANARKIST NEIPA 44 CL DS 5,4% · SuperBrugsen44 cl18,00 kr40,91 kr/liter
- New England IPA · Netto0.44 l20,00 kr45,45 kr/liter
- Pulp Art Hazy IPA · Netto0.5 l20,00 kr40,00 kr/liter
- Pulp Art Hazy IPA · Bilka0.5 l23,95 kr47,90 kr/liter
- Pulp Art Hazy IPA · Føtex0.5 l23,95 kr47,90 kr/liter
- New England IPA · Bilka0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- New England IPA · Føtex0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- Anarkist New England IPA · Nemlig0.44 l26,25 kr59,66 kr/liter
- Haze Parade New England IPA · Bilka0.44 l26,95 kr61,25 kr/liter
- Haze Parade New England IPA · Føtex0.44 l26,95 kr61,25 kr/liter
- Hop Shop Hazy IPA (dåse) · Nemlig0.33 l28,50 kr86,36 kr/liter
- New England IPA 5,4% (dåse), Anarkist · Wolt Market440 ml28,95 kr65,80 kr/liter
- Anarkist New England Ipa · Min Købmand44 cl32,95 kr74,89 kr/liter
- Neipa New England IPA · Føtex0.6 l41,95 kr69,92 kr/liter
- Anarkist New England IPA · Nemlig5.28 l241,95 kr45,82 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% hos Kvickly koster 30.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 6. marts 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 203 dage. Gennemsnitsprisen for ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% hos Kvickly er 29.29 kr og varierer fra 18.00 kr til 30.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 203 dage har Goma registreret prisdata for ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% hos Kvickly i 17 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 8% af tiden. Ud af de 17 prisregistreringer har ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% været markeret som tilbud 17 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 203 dage kan vi se følgende mønstre: ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% har været på tilbud hos Kvickly i marts, juni, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 205 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 209 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.