
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi49 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 202 kJ / 49 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, HVEDEMEL, HAVRE, humle, hyldeblomstkoncentrat , gær.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Anarkist New England IPA · Nemlig5.28 l241,95 kr45,82 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- ANARKIST NEIPA 44 CL DS 5,4% · SuperBrugsen44 cl18,00 kr40,91 kr/liter
- New England IPA · Netto0.44 l20,00 kr45,45 kr/liter
- Pulp Art Hazy IPA · Netto0.5 l20,00 kr40,00 kr/liter
- Pulp Art Hazy IPA · Bilka0.5 l23,95 kr47,90 kr/liter
- Pulp Art Hazy IPA · Føtex0.5 l23,95 kr47,90 kr/liter
- New England IPA · Bilka0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- New England IPA · Føtex0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- Anarkist New England IPA · Nemlig0.44 l26,25 kr59,66 kr/liter
- Haze Parade New England IPA · Bilka0.44 l26,95 kr61,25 kr/liter
- Haze Parade New England IPA · Føtex0.44 l26,95 kr61,25 kr/liter
- Hop Shop Hazy IPA (dåse) · Nemlig0.33 l28,50 kr86,36 kr/liter
- New England IPA 5,4% (dåse), Anarkist · Wolt Market440 ml28,95 kr65,80 kr/liter
- ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% · Kvickly44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- ØKO TO ØL HAZY IPA 44 CL DS 6,5% · SuperBrugsen44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- Anarkist New England Ipa · Min Købmand44 cl32,95 kr74,89 kr/liter
- Neipa New England IPA · Føtex0.6 l41,95 kr69,92 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Anarkist New England IPA hos Nemlig koster 241.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 468 dage. Gennemsnitsprisen for Anarkist New England IPA hos Nemlig er 222.42 kr og varierer fra 199.00 kr til 241.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 468 dage har Goma registreret prisdata for Anarkist New England IPA hos Nemlig i 404 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 86% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Anarkist New England IPA været markeret som tilbud 113 dage hos Nemlig, hvilket betyder, at varen er på tilbud 31% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 468 dage kan vi se følgende mønstre: Anarkist New England IPA har været på tilbud hos Nemlig i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Der går typisk 18 dage mellem hver tilbudsperiode. Anarkist New England IPA er ofte på tilbud (31% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 7 dage siden varen sidst var på tilbud hos Nemlig, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.