Føtex
La Mordue
Hard Cider Original
0.5 l
51,90 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
cider, flydende sukker, naturlig aroma, surhedsregulerende middel, citronsyre, konserveringsmiddel: NATRIUMMETABISULFIT og ascorbinsyre
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Hard Cider Original · Føtex0.5 l25,95 kr51,90 kr/liter
- Hard Cider Original · Bilka0.5 l25,95 kr51,90 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COOP SWEETER THAN YOUR EX SPORT 25 CL 4% · Kvickly25 cl8,00 kr32,00 kr/liter
- COOP ENJOY BEFORE FLOOR LEMON 25 CL 4% · Kvickly25 cl8,00 kr32,00 kr/liter
- COOP SWEETER THAN YOUR EX SPORT 25 CL 4% · SuperBrugsen25 cl8,00 kr32,00 kr/liter
- COOP ENJOY BEFORE FLOOR LEMON 25 CL 4% · SuperBrugsen25 cl8,00 kr32,00 kr/liter
- SOMERSBY APPLE 33 CL DS 4,5% · Brugsen33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Breezer Pink Grapefruit · Spar275 ml10,00 kr36,36 kr/liter
- SOMERSBY APPLE 33 CL DS 4,5% · 365discount33 cl13,00 kr39,39 kr/liter
- SOMERSBY CIDER 4,5% · REMA 100033 cl14,50 kr43,94 kr/liter
- SHAKER Sport Pink (4%) · Nemlig0.275 l15,08 kr54,84 kr/liter
- Royal Club Gin & Grapefruit · Nemlig0.33 l15,95 kr48,33 kr/liter
- Cider m. æble · Bilka0.33 l16,50 kr50,00 kr/liter
- Cider m. æble · Føtex0.33 l16,50 kr50,00 kr/liter
- Breezer m. pink grapefrugt · Bilka0.28 l18,00 kr64,29 kr/liter
- Cider m. rød appelsin · Bilka0.33 l18,00 kr54,55 kr/liter
- Breezer m. pink grapefrugt · Føtex0.28 l18,00 kr64,29 kr/liter
- Cider m. rød appelsin · Føtex0.33 l18,00 kr54,55 kr/liter
- Cider m. hindbær- og limesmag · Bilka0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Cider m. brombær · Bilka0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Cider m. hyldeblomst og lime · Bilka0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Cider m. hindbær- og limesmag · Føtex0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Cider m. brombær · Føtex0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Cider m. hyldeblomst og lime · Føtex0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Breezer Pink Grapefruit · MENY275 ml19,95 kr72,55 kr/liter
- Shaker Sport Blue 4,0% · Min Købmand275 ml19,95 kr72,55 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Hard Cider Original hos Føtex koster 25.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. august 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 59 dage. Gennemsnitsprisen for Hard Cider Original hos Føtex er 25.95 kr og varierer fra 25.95 kr til 25.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 59 dage har Goma registreret prisdata for Hard Cider Original hos Føtex i 59 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 59 prisregistreringer har Hard Cider Original aldrig været markeret som tilbud hos Føtex.
Hard Cider Original kan købes hos Føtex til 26 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 42 alternativer tilgængelige på tværs af 13 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.