Føtex
Stella Artois
Stella Artois
0.33 l
52,27 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi44 kcal
| Energi | 184 kJ / 44 kcal |
|---|
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, majs, humle
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- STELLA ARTOIS 33 CL 5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- STELLA ARTOIS 33 CL 5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Stella Artois · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- Stella Artois · Føtex0.33 l17,25 kr52,27 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- Corona Extra 4,5% · Spar33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Corona Extra · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Singha lager · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Nastro Azzuro · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Corona Extra · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Singha lager · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Nastro Azzuro · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- CORONA EXTRA 33 CL FL 4,5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- PERONI 33 CL FL 5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- CORONA EXTRA 33 CL FL 4,5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- PERONI 33 CL FL 5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- ESTRELLA DAMM 5,4% · REMA 100033 cl12,95 kr39,24 kr/liter
- New York Lager øko · Bilka0.33 l12,95 kr39,24 kr/liter
- New York Lager øko · Føtex0.33 l12,95 kr39,24 kr/liter
- New York Lager øko. (dåse) · Nemlig0.33 l13,75 kr41,67 kr/liter
- Corona Extra · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4% · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4% · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- New York Lager dåse 5,2% øko. Nørrebro Bryghus · Wolt Market330 ml14,95 kr45,30 kr/liter
- Estrella Damm Daura · Bilka33 cl15,00 kr45,45 kr/liter
- Estrella Damm Daura · Føtex33 cl15,00 kr45,45 kr/liter
- CORONA 4,5% · REMA 100033 cl15,59 kr47,24 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Stella Artois hos Føtex koster 17.25 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 517 dage. Gennemsnitsprisen for Stella Artois hos Føtex er 15.91 kr og varierer fra 9.00 kr til 17.25 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 517 dage har Goma registreret prisdata for Stella Artois hos Føtex i 513 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Stella Artois været markeret som tilbud 31 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 8% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 517 dage kan vi se følgende mønstre: Stella Artois har været på tilbud hos Føtex i januar, maj og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 11 dage. Der går typisk 55 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 141 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.