
SuperBrugsen
Praga
PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5%
50 cl
Tilbuddet udløber i dag
16,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Corona Extra 4,5% · Spar33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- CORONA EXTRA 33 CL FL 4,5% · 365discount33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- SINGHA BEER 33 CL FL 5% · 365discount33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- PERONI 33 CL · 365discount33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Corona Extra · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Singha lager · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Nastro Azzuro · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Corona Extra · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Singha lager · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Nastro Azzuro · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- CORONA EXTRA 33 CL FL 4,5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- STELLA ARTOIS 33 CL 5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- PERONI 33 CL FL 5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- CORONA EXTRA 33 CL FL 4,5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- STELLA ARTOIS 33 CL 5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- PERONI 33 CL FL 5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- ESTRELLA DAMM 5,4% · REMA 100033 cl12,95 kr39,24 kr/liter
- New York Lager øko · Bilka0.33 l12,95 kr39,24 kr/liter
- New York Lager øko · Føtex0.33 l12,95 kr39,24 kr/liter
- New York Lager øko. (dåse) · Nemlig0.33 l13,75 kr41,67 kr/liter
- Corona Extra · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- Stella Artois · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4% · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4% · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5% hos SuperBrugsen koster 8.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 10. oktober 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 350 dage. Gennemsnitsprisen for PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5% hos SuperBrugsen er 8.16 kr og varierer fra 7.00 kr til 10.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 350 dage har Goma registreret prisdata for PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5% hos SuperBrugsen i 56 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 16% af tiden. Ud af de 56 prisregistreringer har PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5% været markeret som tilbud 56 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 350 dage kan vi se følgende mønstre: PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5% har været på tilbud hos SuperBrugsen i februar, marts, april, maj, juni, august, september, oktober og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 352 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 356 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.