Føtex
Peroni
Nastro Azzuro
0.33 l
36,36 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi42 kcal
| Energi | 174 kJ / 42 kcal |
|---|
IngredienserVis mereVis mindre
vatten, KORNMALT, italiensk majs, humle, humleextrakt. Innehåller maltkorn.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Nastro Azzuro · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- PERONI 33 CL · 365discount33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Nastro Azzuro · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- PERONI 33 CL FL 5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- PERONI 33 CL FL 5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- Corona Extra 4,5% · Spar33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- CORONA EXTRA 33 CL FL 4,5% · 365discount33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- SINGHA BEER 33 CL FL 5% · 365discount33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Corona Extra · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Singha lager · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Corona Extra · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Singha lager · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- CORONA EXTRA 33 CL FL 4,5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- STELLA ARTOIS 33 CL 5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- CORONA EXTRA 33 CL FL 4,5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- STELLA ARTOIS 33 CL 5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- ESTRELLA DAMM 5,4% · REMA 100033 cl12,95 kr39,24 kr/liter
- New York Lager øko · Bilka0.33 l12,95 kr39,24 kr/liter
- New York Lager øko · Føtex0.33 l12,95 kr39,24 kr/liter
- New York Lager øko. (dåse) · Nemlig0.33 l13,75 kr41,67 kr/liter
- Corona Extra · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- Stella Artois · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4% · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4% · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- New York Lager dåse 5,2% øko. Nørrebro Bryghus · Wolt Market330 ml14,95 kr45,30 kr/liter
- Estrella Damm Daura · Bilka33 cl15,00 kr45,45 kr/liter
- Estrella Damm Daura · Føtex33 cl15,00 kr45,45 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Nastro Azzuro hos Føtex koster 12.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 13. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 506 dage. Gennemsnitsprisen for Nastro Azzuro hos Føtex er 13.70 kr og varierer fra 10.00 kr til 15.25 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 506 dage har Goma registreret prisdata for Nastro Azzuro hos Føtex i 503 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Nastro Azzuro været markeret som tilbud 41 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 11% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 506 dage kan vi se følgende mønstre: Nastro Azzuro har været på tilbud hos Føtex i februar, maj, juni og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 14 dage. Der går typisk 80 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 35 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.