
365discount
Hansen & Co.
PERONI 33 CL
33 cl
Tilbuddet udløber onsdag
36,36 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- PERONI 33 CL · 365discount33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Nastro Azzuro · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Nastro Azzuro · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- PERONI 33 CL FL 5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- PERONI 33 CL FL 5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- Corona Extra 4,5% · Spar33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- CORONA EXTRA 33 CL FL 4,5% · 365discount33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- SINGHA BEER 33 CL FL 5% · 365discount33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Corona Extra · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Singha lager · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Corona Extra · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Singha lager · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- CORONA EXTRA 33 CL FL 4,5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- STELLA ARTOIS 33 CL 5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- CORONA EXTRA 33 CL FL 4,5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- STELLA ARTOIS 33 CL 5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- ESTRELLA DAMM 5,4% · REMA 100033 cl12,95 kr39,24 kr/liter
- New York Lager øko · Bilka0.33 l12,95 kr39,24 kr/liter
- New York Lager øko · Føtex0.33 l12,95 kr39,24 kr/liter
- New York Lager øko. (dåse) · Nemlig0.33 l13,75 kr41,67 kr/liter
- Corona Extra · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- Stella Artois · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4% · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4% · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- New York Lager dåse 5,2% øko. Nørrebro Bryghus · Wolt Market330 ml14,95 kr45,30 kr/liter
- Estrella Damm Daura · Bilka33 cl15,00 kr45,45 kr/liter
- Estrella Damm Daura · Føtex33 cl15,00 kr45,45 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
PERONI 33 CL hos 365discount koster 12.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 22. september 2026, hvilket dækker over en periode på 398 dage. Gennemsnitsprisen for PERONI 33 CL hos 365discount er 11.00 kr og varierer fra 10.00 kr til 12.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 398 dage har Goma registreret prisdata for PERONI 33 CL hos 365discount i 44 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 11% af tiden. Ud af de 44 prisregistreringer har PERONI 33 CL været markeret som tilbud 43 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 98% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 398 dage kan vi se følgende mønstre: PERONI 33 CL har været på tilbud hos 365discount i februar, april, maj, juni, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 359 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 364 dage. PERONI 33 CL er ofte på tilbud (98% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.