
365discount
Singha
SINGHA BEER 33 CL FL 5%
33 cl
Tilbuddet udløber onsdag
36,36 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- SINGHA BEER 33 CL FL 5% · 365discount33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Singha lager · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Singha lager · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Singha 5,0% · Wolt Market330 ml16,50 kr50,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- Corona Extra 4,5% · Spar33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- CORONA EXTRA 33 CL FL 4,5% · 365discount33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- PERONI 33 CL · 365discount33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Corona Extra · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Nastro Azzuro · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Corona Extra · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Nastro Azzuro · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- CORONA EXTRA 33 CL FL 4,5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- STELLA ARTOIS 33 CL 5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- PERONI 33 CL FL 5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- CORONA EXTRA 33 CL FL 4,5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- STELLA ARTOIS 33 CL 5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- PERONI 33 CL FL 5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- ESTRELLA DAMM 5,4% · REMA 100033 cl12,95 kr39,24 kr/liter
- New York Lager øko · Bilka0.33 l12,95 kr39,24 kr/liter
- New York Lager øko · Føtex0.33 l12,95 kr39,24 kr/liter
- New York Lager øko. (dåse) · Nemlig0.33 l13,75 kr41,67 kr/liter
- Corona Extra · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- Stella Artois · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4% · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4% · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- New York Lager dåse 5,2% øko. Nørrebro Bryghus · Wolt Market330 ml14,95 kr45,30 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
SINGHA BEER 33 CL FL 5% hos 365discount koster 12.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 2. oktober 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 22. september 2026, hvilket dækker over en periode på 357 dage. Gennemsnitsprisen for SINGHA BEER 33 CL FL 5% hos 365discount er 10.13 kr og varierer fra 10.00 kr til 12.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 357 dage har Goma registreret prisdata for SINGHA BEER 33 CL FL 5% hos 365discount i 16 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 4% af tiden. Ud af de 16 prisregistreringer har SINGHA BEER 33 CL FL 5% været markeret som tilbud 16 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 357 dage kan vi se følgende mønstre: SINGHA BEER 33 CL FL 5% har været på tilbud hos 365discount i august, september, oktober og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 359 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 364 dage. SINGHA BEER 33 CL FL 5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.