
SuperBrugsen
San
SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4%
50 cl
Tilbuddet udløber i dag
28,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4% · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4% · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Premium Especial · Bilka0.5 l17,95 kr35,90 kr/liter
- Premium Especial · Føtex0.5 l17,95 kr35,90 kr/liter
- San Miguel · MENY50 cl19,95 kr39,90 kr/liter
- San Miguel 5,4% · Wolt Market500 ml19,95 kr39,90 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- Corona Extra 4,5% · Spar33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- CORONA EXTRA 33 CL FL 4,5% · 365discount33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- SINGHA BEER 33 CL FL 5% · 365discount33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- PERONI 33 CL · 365discount33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Corona Extra · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Singha lager · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Nastro Azzuro · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Corona Extra · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Singha lager · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Nastro Azzuro · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- CORONA EXTRA 33 CL FL 4,5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- STELLA ARTOIS 33 CL 5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- PERONI 33 CL FL 5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- CORONA EXTRA 33 CL FL 4,5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- STELLA ARTOIS 33 CL 5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- PERONI 33 CL FL 5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- New York Lager øko · Bilka0.33 l12,95 kr39,24 kr/liter
- New York Lager øko · Føtex0.33 l12,95 kr39,24 kr/liter
- New York Lager øko. (dåse) · Nemlig0.33 l13,75 kr41,67 kr/liter
- Corona Extra · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- Stella Artois · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- New York Lager dåse 5,2% øko. Nørrebro Bryghus · Wolt Market330 ml14,95 kr45,30 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4% hos SuperBrugsen koster 14.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 27. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 394 dage. Gennemsnitsprisen for SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4% hos SuperBrugsen er 13.94 kr og varierer fra 13.00 kr til 14.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 394 dage har Goma registreret prisdata for SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4% hos SuperBrugsen i 31 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 8% af tiden. Ud af de 31 prisregistreringer har SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4% været markeret som tilbud 31 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 394 dage kan vi se følgende mønstre: SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4% har været på tilbud hos SuperBrugsen i januar, marts, april, maj, juni, august, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 395 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 400 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.