
Kvickly
Coop
COOP PANANG KARRY KYLLING 350 G
350 g
Tilbuddet udløber i dag
57,14 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- COOP PANANG KARRY KYLLING · 365discount350 g18,00 kr51,43 kr/kg
- COOP PANANG KARRY KYLLING 350 G · Kvickly350 g20,00 kr57,14 kr/kg
- COOP PANANG KARRY KYLLING 350 G · SuperBrugsen350 g20,00 kr57,14 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- STEFF-H PANANG M/KYLLING · Løvbjerg300 g20,00 kr66,67 kr/kg
- Kylling i panangkarry m. jasminris medium · Bilka350 g28,95 kr82,71 kr/kg
- Kylling i panangkarry m. jasminris medium · Netto350 g28,95 kr82,71 kr/kg
- Kylling i panangkarry m. jasminris medium · Føtex350 g29,00 kr82,86 kr/kg
- Plantebasseret Panang Curry · Føtex350 g29,00 kr82,86 kr/kg
- THAIBOX PANANG · REMA 1000350 g29,95 kr85,57 kr/kg
- Kylling i panang sauce · Nemlig350 g29,95 kr85,57 kr/kg
- Plantebasseret Panang Curry · Bilka350 g30,00 kr85,71 kr/kg
- Panang Curry (plantebaseret) · Nemlig350 g35,75 kr102,14 kr/kg
- Red curry, Gestus · Wolt Market450 g43,50 kr96,67 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
COOP PANANG KARRY KYLLING 350 G hos Kvickly koster 20.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 392 dage. Gennemsnitsprisen for COOP PANANG KARRY KYLLING 350 G hos Kvickly er 21.76 kr og varierer fra 18.00 kr til 26.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 392 dage har Goma registreret prisdata for COOP PANANG KARRY KYLLING 350 G hos Kvickly i 84 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 21% af tiden. Ud af de 84 prisregistreringer har COOP PANANG KARRY KYLLING 350 G været markeret som tilbud 84 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 392 dage kan vi se følgende mønstre: COOP PANANG KARRY KYLLING 350 G har været på tilbud hos Kvickly i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 394 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 398 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). COOP PANANG KARRY KYLLING 350 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.