
Lidl
Kirsebær med hvid og mørk chokolade
80 g
Tilbuddet udløber lørdag
312,50 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Kirsebær med hvid og mørk chokolade · Lidl80 g25,00 kr312,50 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Ferrero Rocher · Føtex3 stk13,00 kr4,33 kr/stk
- Ferrero Rocher · Bilka3 stk16,50 kr5,50 kr/stk
- Ferrero Rocher 3 Stk · MENY37.5 g17,95 kr478,67 kr/kg
- Ferrero Rocher 3 Stk · Min Købmand3 stk17,95 kr5,98 kr/stk
- Ferrero Rocher 3 Stk · Spar3 stk17,95 kr5,98 kr/stk
- Blåbær med hvid og lys chokolade · Lidl80 g25,00 kr312,50 kr/kg
- FYLDTE FAVORITTER · REMA 1000100 g27,00 kr270,00 kr/kg
- Nougathæle (mini) · Nemlig70 g27,25 kr389,29 kr/kg
- Aften Stunder · Bilka200 g30,16 kr150,80 kr/kg
- Spangsberg Hello Lovely · MENY39,95 kr
- Ferrero Rocher · Netto100 g39,95 kr399,50 kr/kg
- Chokolade Treats · Nemlig112 g41,25 kr368,30 kr/kg
- Chokolade Treats · Nemlig112 g41,25 kr368,30 kr/kg
- Ferrero Rocher · Bilka100 g44,95 kr449,50 kr/kg
- Ferrero Rocher · Føtex100 g44,95 kr449,50 kr/kg
- Ferrero Rocher 8 Stk · MENY100 g44,95 kr449,50 kr/kg
- Mix af fyldte chokoladekugler m. karamelcreme, hvid creme med knas og mørk kakaocreme · Bilka150 g49,00 kr326,67 kr/kg
- Mix af fyldte chokoladekugler m. karamelcreme, hvid creme med knas og mørk kakaocreme · Netto150 g49,00 kr326,67 kr/kg
- Fyldt chokolade, Ferrero Rocher · Wolt Market100 g49,50 kr495,00 kr/kg
- Hello Lovely · Bilka150 g50,26 kr335,07 kr/kg
- Hello Lovely · Føtex150 g50,26 kr335,07 kr/kg
- Fyldtechokolader · Føtex165 g55,00 kr333,33 kr/kg
- TIL DE SØDE ØJEBLIKKE · REMA 1000230 g58,95 kr256,30 kr/kg
- Merci Finest Selection blandede chokolader · Føtex250 g59,95 kr239,80 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Kirsebær med hvid og mørk chokolade hos Lidl koster 25.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 10. august 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 48 dage. Gennemsnitsprisen for Kirsebær med hvid og mørk chokolade hos Lidl er 25.00 kr og varierer fra 25.00 kr til 25.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 48 dage har Goma registreret prisdata for Kirsebær med hvid og mørk chokolade hos Lidl i 8 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 17% af tiden. Ud af de 8 prisregistreringer har Kirsebær med hvid og mørk chokolade været markeret som tilbud 8 dage hos Lidl, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 48 dage kan vi se følgende mønstre: Kirsebær med hvid og mørk chokolade har været på tilbud hos Lidl i august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 52 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 52 dage og forventes at slutte om 2 dage (lørdag). Kirsebær med hvid og mørk chokolade er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.