
Løvbjerg
Majskiks
Majskiks Havsalt & Chiafrø 130 g
130 g
Tilbuddet udløber i dag
76,92 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Majskiks Havsalt & Chiafrø 130 g · Løvbjerg130 g10,00 kr76,92 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Majskiks m. paprika · Føtex104 g10,00 kr96,15 kr/kg
- Majskiks Sour Cream & Onion 120 g · Løvbjerg120 g10,00 kr83,33 kr/kg
- Majskiks Paprika 120 g · Løvbjerg120 g10,00 kr83,33 kr/kg
- Majskiks m. paprika · Netto104 g14,00 kr134,62 kr/kg
- Majskiks m. paprika · Bilka104 g14,25 kr137,02 kr/kg
- Majskiks m. paprikasmag · Bilka120 g15,00 kr125,00 kr/kg
- Majskiks m. ostesmag · Bilka120 g15,00 kr125,00 kr/kg
- Majskiks m. pizzasmag · Bilka120 g15,00 kr125,00 kr/kg
- Majskiks m. paprikasmag · Føtex120 g15,00 kr125,00 kr/kg
- Majskiks m. ostesmag · Føtex120 g15,00 kr125,00 kr/kg
- Majskiks m. pizzasmag · Føtex120 g15,00 kr125,00 kr/kg
- Majskiks m. paprika · Netto120 g17,00 kr141,67 kr/kg
- Majskiks m. BBQ · Nemlig30 g18,95 kr631,67 kr/kg
- Majskiks m. ost · Nemlig125 g27,25 kr218,00 kr/kg
- Majskiks m. chia og havsalt · Nemlig130 g27,25 kr209,62 kr/kg
- Majskiks m. pizzasmag · Nemlig125 g27,25 kr218,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Majskiks Havsalt & Chiafrø 130 g hos Løvbjerg koster 10.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 25. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 6 dage. Gennemsnitsprisen for Majskiks Havsalt & Chiafrø 130 g hos Løvbjerg er 10.00 kr og varierer fra 10.00 kr til 10.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 6 dage har Goma registreret prisdata for Majskiks Havsalt & Chiafrø 130 g hos Løvbjerg i 6 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 6 prisregistreringer har Majskiks Havsalt & Chiafrø 130 g været markeret som tilbud 6 dage hos Løvbjerg, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 6 dage kan vi se følgende mønstre: Majskiks Havsalt & Chiafrø 130 g har været på tilbud hos Løvbjerg i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Majskiks Havsalt & Chiafrø 130 g er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.